Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettünk egy autót (chevrolet...

Vettünk egy autót (chevrolet aveo) 46eKm és alig látszik a motorszámából 2-3 szám (? )

Figyelt kérdés
egy év múlva kell vinni műszakira, mi lesz ha a vizsgabiztos sem tudja majd leolvasni?
2010. szept. 18. 11:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20:13

hát én is csak nevetni tudok rajtad hogya világ egyik legjobb kocsiját (Mercedes) "valami leharcolt" jelzövel illeted közeben meg a népautová vált bmw-t dicsöited...

gratulálok, látom te is nagyon értel a kocsikhoz...

Kockacukrot neki...


Kérdezönek: Ha alig látszik DE látszik akkor nincsen gond. Ha már egyártaláln nem látszik nah akkro van.

2010. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ne mond már nekem, hogy rozsdásodik a G Astra. Vagy, hogy megbízhatatlan a IV Golf. És ha még így is lenne sokkal szívesebben költenék rá havonta százezreket, mert egy baleset után valószínűleg ki tudnék belőle szállni. De mindenképp több esélyem lenne, mint egy Aveóban. 1,5 csillag b+. Az egyik autós újság (asszem Auto Bild) nem is értette, hogy az EU hogyan engedheti forgalomba. 1999 óta nem volt ilyen rossz egy autónak sem. Szóval mikor te azt mondod, hogy 2005-ös ezt ne felejtsd el. Biztonságtechnika szempontjából kábé 1995-ben tök okés lett volna. Viszont már például 1997-ben az Opel Sintrát megbélyegezték a rossz töréstesztje miatt, sőt az Opel meg is szüntette a gyártását, pedig az 2 csillagos lett!
2010. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Na itt álljunk meg egy szóra!

Szó sem volt eddig G astráról. F astráról volt szó.

2010. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Tényleg?

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:38

Annyiból már olyan G Astrát, vagy IV-es Golfot kapsz, hogy megszólal.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:22

Ennyiért IV Golfot meg G Astrát is kaphatott volna."

2010. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ó igez, én vagyok a f*sz. a kérdező is a G astráról kérdezett, sőt, ÉN dobtam fel, hogy milyen király is az F astra... na felejtsél el.
2010. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Gyökerek!Ki kérdezett benneteket a hülyeségeitekről?ha nem tudtok válaszolni a kérdezőnek, akkor húzzatok és verjétek ki a brét, attól meg fogtok nyugodni!Óvodás hüle kölkök!

Azt nem értem, hogy derült ki ez a szám hiba?Ha tudtátok, akkor miért vettétek meg?

2010. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hm.

Érdekesek a kommentek.

A kérdésedre válaszolva szinte minden második autónak az eredetvizsgán nem lehet olvasni a motorszámát, de egyáltalán nem baj, mivel EU jogszabály szerint TÍPUSAZONONOS MOTORnak kell az autóban lenni.Az alvázszámot nézik műszaki vizsgán is.

Az égegyadta világon semmi problémád nem lesz belőle.

(műszaki vizsgabiztos vagyok)

2010. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. szept. 20. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!