Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo classic 1.4...

Volkswagen Polo classic 1.4 60 1997 évjárathoz jó lesz ez a váltó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Váltócserére szorultam a fenti autóhoz. Sajnos nagyon nehéz találni hozzá váltót, aminek a kódja DCJ. Egy közeli bontóban találtam egy váltót, aminek eltér a váltókódja, CEC a kód. A bontós szerint ez a váltó is jó bele, mivel hátul van az önindító, rudazatos a váltó és a km jeladó is csatlakozós ennek a váltónak is. Szerintetek tényleg jó lehet bele, annak ellenére, hogy más a váltókód? Volt már ilyen tapasztalatotok?

2022. máj. 20. 06:15
 1/1 krwkco ***** válasza:

"Volt már ilyen tapasztalatotok?"

Nekem nem volt.

De a felfüggesztési pontokat kell megnézni. A csavarok furatainak helyét a váltóharangon. És hogy a rudazat ugyanúgy működik-e. A féltengelyek csatlakozása ugyanolyan-e, és a motor/váltó találkozáshoz képest ugyanolyan pozícióban van-e.

Ha az áttételek egy kicst mások, az nem érdekes.

2022. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!