Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort válasszak?

Milyen motort válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nagyon jó állapotú simson-om kb 1-1,5 hónapja lett kész! De le szeretném cserélni egy cross motorra! A simo-m kb 80-100 ezret ér (vagy többet) tehát ehhez közeli árban melyik az a cross motor ami a legjobb??(250 ccm alatt ha lehet) Segitsetek pls!
2010. szept. 17. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Crosst ennyiért nem kapsz. 125ösből is minimum 250ezer ftért vennék azok még talán megbízhatóak. 80-100ezerért nem kapsz sztem még normális állapotó 50es DT-t sem :S Gyűjts még és akkor cseréld le. De ha annyira jó állapotban van a simód akk én nem cserélném le :) akkor sem ha unnám.
2010. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hsznaltmotor.hu-n találtam 50-125-ös cross hondákat yamahákat meg kawasaki-kat olyan 120-150-ezerért !! és elég jó állapotúnak néznek ki! én arra lennék kiváncsi hogy ebben a kategoriában melyik a legjobb választás!
2010. szept. 19. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Te lehet hogy összekevered a cross-t és az enduro-t, a Cross az erőssebb más a nyomatékgörbéje, inkább pályára való nincs rajta lámpa és üzemórás mert elég sokat pörög! Az enduro az utcán is használható vannak rajta lámpák gyengébb is (simson után erős lesz az is) crossba 91-től fordított telós a legtöbb és 220-251ér lehet venni elég jó állapotút
2010. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!