Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik az opel astra f 1.4...

Gabes kérdése:

Létezik az opel astra f 1.4 16 v-hez valami erősített féltengely? Sokszor ment már szét az autóba és hát eléggé nyúzom az autó kéne valami erősebb bele megoldás lenne ha gsi féltengelyeket raknék bele? Gondolom az azért erősebb?

Figyelt kérdés
még is valami olyanra gondoltam amit a rallyban is használnak mert ott tuti valami extra erősek vannak.
2010. szept. 17. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, de nem kellene folyton kaparó kerekekkel indulni, és kanyarodni, és akkor nem mennének tönkre.
2010. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél rendes autót ha folyton tönkreteszed. Mondjuk vmi Type-R Hondát. Azok bírják a kiképzést.
2010. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy egyből egy Porschét:)
2010. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gsi astra féltengelyek pl....
2010. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A T-72 es harckocsi tengelye valami brutális erőket bír ki. Tedd bele azt! Egyébkét az Opel gyár nem tehet arról,hogy Te képtelen vagy az autót "normálisan" az előírtaknak megfelelően használni. Nekem is f-esem van 1.6 16v (1997) és semmi baja az autómnak és nekem sem. :)

Azt szokták mondani,hogy aki hülye ... meg.

2010. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!