Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Saavedro kérdése:

Milyen használt autót érdemes vásárolnom, ha...?

Figyelt kérdés

– kis fogyasztású, nem sportos autót szeretnék


– leginkább városi közlekedésre, de autópályára is alkalmasat szeretnék


– leginkább a Volvok, Saabok formaterve jön be, vagy pl. régi VW Passat, tehát nem szeretem a kerek lámpás, polestar, műanyag, vagy nagyon francia kinézetű autókat, suzukikat, citroent, leginkább az elegáns autók jönnek be


– sedan, vagy kombi


Jelenleg 2002-es S40-et vezetek (nem tudom, milyen szintű a felszereltsége) és stílusban hasonlót keresek. De nem csak svéd márka érdekel, bármi jöhet!


2022. ápr. 27. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A logikus következő autó 2010 utáni S40 vagy V60 lenne. Az 1.6-os motorok ajánlottak.

Skoda Octavia, esetleg Fiat Tipo

2022. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azok sajnos nem tetszenek! Volvo-ból is leginkább a Mark 1-esek tetszenek, V-szériából a 70-es (de a MKII V50 se rossz, csak nem elég kocka). Ránézek az octaviára, köszi.
2022. ápr. 27. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a kereted?
2022. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz a kérdés. 😆 Mondjuk úgy, hogy nagyon maximum havi nettó 400at tudnék szánni csak az autóra, amennyiben szükséges. A meglévőt is most fejlesztgetem.
2022. ápr. 27. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

TOYOTA Rav4 2.5 Hybrid 2WD Executive e-CVT 2 év alatt kifizetted.


[link]

2022. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez az a stílus, ami rendkívül nem tetszik. Terepjáróból nekem nagyon maximum az XC70 jön be, mert az nem úgy néz ki, mint egy terepjáró... 😆
2022. ápr. 28. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!