Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift után BMW E36...

Suzuki Swift után BMW E36 Compact?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az első autóm egy Suzuki Swift 1.3 volt, már elég rossz állapotban van az autó,nem akarok vele foglalkozni,ezért úgy döntöttem hogy veszek valami mást,tudom tipik hülyegyerek autó,de igazából meg is tetszett,ahogy mentem egy kört egyik haver Compactjával, ezért szeretnék én is egyet, 1.6 motorral,a stabilitása, útfekvése győzött meg igazán a Suzukihoz képest,nem hülyéskedni kell, hanem normális közlekedésre! Szerintetek érdemes egy ilyenbe bele ülni? Valakinek van tapasztalata a típussal kapcsolatban? Nyilván nem a kínálat aljáról akarok választani,tudom hogy nem új autó,nagyjából 500-550 ezer forintot szánok a vételárral,ebben az arkategoriában már elég szépeket láttam,szerintetek?
2022. ápr. 9. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nagy élmény lesz. Ha nem próbálod meg, akkor örökké bennragadsz a szwiftkategóriában.

A fiam vett egy ilyent, 700e-be fájt, de nagyon jó autó. Kényelmes, csendes, teszi a dolgát.


Nekem is szwiftem van, marad is, sajnos.

2022. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem az alja az 550 ezer ft.

Nagyon jól jársz vele ha ilyet veszel, talán örök életedre megutálod nem csak a bmw-t hanem az összes autót is.

Egy lefingottat kapsz ennyiért , amire aztán költheted a kispénzed.

2022. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó a bmw,de én soha nem vennék compactot.Nem tetszik hátulról. sedan e36 van nekünk.
2022. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél egy normálisabbat 800ezer-1 millió között mert az 500ezresre biztos kell majd költeni,munkadíjjal számolva nem kell sokmindent csinálni ahhoz hogy árban ugyanott legyél és még lehet nem értél a végére.

Illetve csodát ne várj ezek legalább 22 éves autók de inkább több,rozsdával biztosan foglalkozni kell előbb-utóbb,sok minden elfárad,elöregedik meg ezek tipikus hülyegyerek autók voltak,ki tudja hogy használták.

Annyi biztos ne úgy állj bele hogy üres a pénztárca vásárlás után és nehezedre esik pár javítás mert félmillióért tuti költeni kell még rá egy jelentős összeget

2022. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BMW E36 Compact az egy legenda , baromira jó autó megbízható , abszolut nem rozsdásodik , stabil és elpusztíthatatlan futómű és a lényeg gyönyörű autó talán a legszebb autó amit valaha gyártottak
2022. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi lesz a régi 1.3 suzyval? vezethetem?
2022. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Áhh, ez a modell BMW legalja főleg valami 16i. Én nem venném mert a Swift után nem lesz olyan hű de nagy élmény.
2022. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

E36 316i 105le és van mellette vagy 1400kg

Nem fog jobban gyorsulni a swiftnél. Nem költői túlzás,tényleg nem. Tudom,hogy a gyorsuláson kívül 1000 más dolog van a világon,de ha már kategóriaváltást akarsz,szerintem minimum egy 20i akkor már,bár ahoz még gyűjteni kéne.

2023. ápr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!