Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem falun egy Csettegőt.Suz...

Vettem falun egy Csettegőt.Suzuki hayabusa motort szeretnék bele rakni, most Trabant motor van benne.Ha nem kell róla papír, akkor pár szerelő haverommal megtudjuk csinálni?

Figyelt kérdés

Adott a koncepció,aszerint alakítanánk át az egészet, ahogy a Trabant motor volt benne.Itt sok földesút van, rallyra használnám, meg ha pár dolgot el kellene hozni a faluban ide meg oda, persze csak földesúton,szigorúan.

mekkora munka lesz belerakni a Hayabusa motort?

Ilyen a csettegő, egy papától vettem nagyon megkímélt csak kerti munkákra használta, meg néha búzát vitt rajta.

https://www.youtube.com/watch?v=58Xguim25mw


2022. ápr. 9. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

A földesút fogalmát nem ismeri a KRESZ ilyen szempontból.

Kizárólag forgalom elől elzárt magánterületen használhatod.

2022. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha ebbe hajabusát teszel, akkor az már nem csettegő lesz. Az ötlet nem rossz, csak a száguldást ne vidd tulzásba.

Két hétvége alatt megoldható(szerintem vétek a trabi motorját kicserélni, de nem szóltam, bocs)

2022. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=RiKI7kX4K8E


https://www.youtube.com/watch?v=EmnOZr4ykmc


Ilyen átalakításokra gondoltam, csak Csettegőbe belerakva.

Második videón ha jól néztem cbr 1000 motor van a gépben.

2022. ápr. 9. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
A "földesút" is nyilvános út, szóval ugyanúgy megvág érte a rendőr, mintha az M0-n mennél vele.
2022. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezzel földesúton nem érne utol, sehol se, ha elkészül.
2022. ápr. 9. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
#5 Hát látom te is hajnali gyerek vagy...
2022. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 veterán vas ***** válasza:

Nagyon nagy ötlet, a videóban látható csettegő különösen alkalmasnak tűnik egy Hayabusa motor beépítésére.

Már maga az orrmotoros elrendezés, a merev első/hátsó hidak laprugókkal, és kardános kihajtással, alapból egy 21. századbeli technikai bravúr.

A mesés kabrió felépítményről, és a a zártszelvényből készült műbőr székekről nem is beszélve.

Biztos menni fog mint a szél és nagyon szép lesz.....



Vagy nem. :D

2022. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Best of kérdés
2022. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Miután fél év alatt sem készült el a jármű, nagy valószínűséggel csak egy késő esti töltöttkáposzta zabálást követő éjszakai lidércnyomása volt a terv.

Úgy is fogalmazhatunk, mindeki jól járt, hogy ez a high-tech projekt nem valósult meg.

2022. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!