Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ez a punto az árát?

Ledzep kérdése:

Megéri ez a punto az árát?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Bakker ez egy sportautó. Mérgezett egér :))

1.2-eseket adnak ennyiért (ebben az évjáratban) úgyhogy szerintem megéri. Azt gondold meg hogy esetleg 1.2-est kapsz ennyiért az újabb kasztnival. Itt:

[link]

Persze csak akkor ha nem mindenáron akarsz erősebb autót.

Üdv.

2010. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megéri ... most hiába írom hogy jó kis autó mindjár jönnek rá a válaszok hogy szar olasz... szerintem megéri de vigyáz vele mert egy kicsit sokat fogyaszt... 10 lityó simán eltünik benne
2010. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM

Mivel ez egy banki vissza vett autó, gondolom az előző tulaj, szépen leélte belül is.

Nem hiszem hogy egy lámpa és tükör cserével ezt meg lehetne úszni, és a vonószem takaró műanyag is ki van pattintva az első lökösön, lehet nem saját lábán jött a telepre.

Mire te rendbe raknád leműszakiztatnád, lehet bent lenne 1 millába is, az meg sok egy lassan 7 éves, fapados puntóért.

2010. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz linket nyitottam meg, az előző kritika az újabb sérült puntóról szólt :)
2010. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Puntom van, amikor vettem én is HGT- akartam, de elég silány volt a piac... a legtöbb szét van hajtva, motorikusan leharcolt, persze bármihez oda lehet írni hogy szép állapotban van :)


És a legtöbb törve volt, nem is egyszer.

Jó kis autó, 1000Kg és 130LE, piszkosul megy, de nem valami takarékos mert olyan 8-10 körül fogyaszt vegyesbe, ami a mai benzinárakhoz képest nem a legjobb. Városban meg megeszi a 10-11-et is és ott cseszheted a 130LE-t ha 10-el tudsz csak menni a dugóban :D

2010. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!