Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem állítanak meg sose...

Miért nem állítanak meg sose a zsaruk?

Figyelt kérdés
Nem mintha baj lenne, de mióta meg van a segédmotorra a jogsim már másfél éve 1szer állított meg akkor is csak ellenőrzött, azóta már véletlen mikor volt mögöttem vagy szembe jött éppen a rendőr autó csináltam "szabálytalanságokat" pl 40 helyett 65 v záróvonal átlépés mikor ott volt a rendőr éppen és sztem rám se nézett :D Szal én ebből azt vonom le h rendesek és nem szólnak ilyen kis ügyek miatt... Ti mit? :D
2010. szept. 14. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem már több mint 1 éve van B.kat, kb 20e km-el, de még 1x se állítottak meg. Pedig az autón is volna mibe belekötni, meg rajtam is(öv, stb...)

Múltkor pont úgy sikerült lámpánál megállni, h 2 sávos volt az út, és nekem pont balra megáll a rendőr. Átnéz az anyósról a rendőr, azt mutatja h az övet kössem be :D Azt mondanom se kell, h ahol lehetett rögötn lekanyarodtam :D

19/F

2010. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen remélem majd ha letehetem kocsira, ott is ilyen kedvesek lesznek :)
2010. szept. 14. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
engem nem egyszer állitotak meg :D szondázás miatt :D de kb 5 millioszor elvehették volna a jogsimat:D gyorhajtás... záróvonal és sorolnám.. .:D am örülj hogy nem kaptak ell ... mert én amikor megláttom a kék piros villogot muszály játszanom a jó fiút :D jobb ha teis ezt csinálod majd :D 17/F
2010. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20:59 szánalmas vagy hogy hogy még semmi rutinod nincs, de már leszarsz minden szabályt.
2010. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2007 óta van segédmootorra jogsi és 1x sem állított meg sün :P
2010. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem még nem állítottak meg, pedig már 2 éve vezetek.

Egyszerűen betartom a szabályokat, városban is csak 50, alkott területen kívül max 100-110. Sokan anyáznak, pláne a szuper rutinos 17 évesek, de nem érdekel, Én élni akarok.

2010. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 évesen szerintem eleve nem szabadna vezetned, mert ennyi eszed van h minden szabályt áthágsz! ez a való világ kisfiam, a szabályok nem arra vannak h megszegd őket! szüleid is okosak h autót toltak a segged alá...:S
2010. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem vasárnap állítottak meg de csak azért mert nem tartottam be a követési távolságot.Egy takony idétlen kölyök jött hozzám és mondta hogy legközelebb tartsam be a követési távolságot.Nem akartam neki mondani majd ha 20 év rutinod lesz és több 100 ezer kilométer teszel meg balesetmentesen akkor magyarázz nekem de nem akartam a balhét mert tudom milyenek a rendőrök.

Amúgy nem sokszor állítottak meg mert általában betartom a szabályt és az autóm is műszakilag megfelel.

2010. szept. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!