Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet a motorfelújító...

Mi a helyzet a motorfelújító adalékkal? Használ?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom motorolajhoz kell betölteni, Amerikai csodaszer, és drága. 92-es 1.4-es benzines Astrám van, már eszi az motorolajat, és hát nem 1 erőgép...viszont meg akarom tartani, és emiatt kéne vmi jó kis anyag.
2008. dec. 17. 14:02
1 2
 11/13 oliben33 válasza:
Sajnos tényleg sok itt a tudós aki elemzi mit miért csinálnak a motorolajok és az adalékok,de fingja sincs róla mert nem használta.Nekem pnto 1.7 dízelnél nagyon bevált a rimet,elmúlt a füst,visszajött az erő és még 1 évig használtam,mielőtt eldtam,és sokkal jobb volt.A xado adalékok is nagyon jók,meg a prolong is.Aki nem hiszi próbálja ki és tapasztalat nélkül ne írjon baromságokat.
2015. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 RoRoberto válasza:
melyik Rimet adalekot hasznaltad?
2015. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kopott motorra nincs csodaszer ezt el kell fogadni sajnos. Amit maximum megengedek magamnak az a mannol teflon adalék ami valóban hatásos de csak óvatosan az előírt mennyiségben mert szigetelő hatása is van a kiváló tulajdonságai mellett s e végett hűvösebb olaj de forróbb motor tapasztalható. Persze minimális de akkor is. Nem savasodik és nem tömíti el a motor olajgátjait, furatait.
2017. aug. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!