Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsga?

Elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok!holnap lesz elsősegély vizsgám.Nem igazán izgulok, inkábn félek hogy nem sikerül. Amitől félek, az az hogy pont olyan tételt húzok ki amit nem tudok.Kaptam egy lapot, amin röviden összefoglalják az elsősegélyt, de nem tudom, hogy minden rajta van e.Mert ha jól turom 72 tétel van.Esetleg valaki tudja mik azok a tételek amik "nehezebbek"?

2022. márc. 22. 13:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy péládul újraélesztést,stabil oldalfelkvést meg az ilyen "alap" kötelező dolgat tudom. Tehát csak a tételktol tartok
2022. márc. 22. 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha az újraélesztést és a stabil oldalfekvést tudod akkor már 80%-ban átmentél. :) Mikor én vizsgáztam akkor konkrétan 2 lap volt az asztalra téve (2 tétel) és abból kellett választanom. Amíg én újraélesztettem a babát addig a másik ember mondta a tételt, utána fordítva. Én pont a számomra legnehezebbet húztam és még is simán átmentem. Szerintem nagyon fontos, hogy magabiztosnak tűnj, és ha jófej a vizsgáztató még segít is. A másik csaj aki velem egyszerre ment be a vizsgára, ő rosszat mondott és neki mondta a vizsgabiztos, hogy "ne idegesíts már fel baz.dmeg" szóval kicsit sem volt jó arc, de még is átmentünk mindketten.
2022. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem buktatnak elsősegélyvizsgán, csak ha körmödszakadtáig ragaszkodsz a hülyeséghez és nem fogadod el, ha rávezetnek a jó válaszra.
2022. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ketten voltunk bent egyszerre.

Stabil oldalfekvest egymason,ujraelesztest baban mutattuk.illetve aki velem volt o olyan tetelt huzott,hogy meg kellett mutatnia rajtam,hogy kell kiemelnie a kocsibol.

Ezen kivul kb 3 mondatban elinteztuk fejenkent a tetelunket.

10 perc alatt vegeztunk ketten.

2022. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam, még a legnagyobb világtalanokat is átengedték. Nálunk volt bent egy srác, aki a stabil oldafekvést sem tudta megcsinálni. Egymáson kellett bemutatni, a párja magától lefeküdt stabilba úgy hogy ő szó szerint hozzá sem ért. És így is átment.
2022. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor most megnyugodtam:D Találtan egy oldalt, ahol az összes tételt leírták válaszokkal.És rengeteg hasonló van, csak sokszor egy pici változást visznek bele ami megváltoztatja azt hogy mit is kell csinálni..Szóval nagyon remélem hogy egy " könnyu" tételt húzok
2022. márc. 22. 20:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Na végül sikerült. Tényleg nem volt nehéz..Elején húztunk tetelt 4-en és sorba mentünk, közben gondolkoztunk a tételen.Az egyiket nem teljesen tudtam, de rávezetett teljesen
2022. márc. 23. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, gratulálok. :)
2022. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hello! Bocsi hogy zavarok, én holnap megyek elsősegély vizsgára, szóval csak remélni tudom, hogy látod ezt. Az oldal amin találtad a tételeket, az ez lenne - [link] ? Ezek a 2022-ek?
2022. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóak, de én úgy tudom hogy 100%-ban szó szerint ugyan az a tétel sehol nincsen fent
2022. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!