Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha otthagyom autószerelőnèl...

Ha otthagyom autószerelőnèl az autót az autó papirjait bent hagyjam vagy vegyem ki? Meg a csomagtartóbol a cuccokat ablak tisztító olaj stb Ti benthagytok mindent?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmi maradjon ott, nekem egy műanyag ládában vannak a cuccok, azt is benne hagyom, megbízom a szerelőmben. Kerékőrt (ha van, és olyan a munka) készítsd elő.
2022. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent otthagyok. Szokták mondani, hogy a forgalmit felesleges otthagynom, de ott szoktam, mert többnyire kiviszik mosóba is, meg ha úgy van mennek próbakört. A csomagtartóból meg nem pakolok ki, azt úgyse nyitogatják. Mondjuk én mindig ugyanoda hordom a kocsit, megbízható hely
2022. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Semmi esetre se hagyd benne az autóban. Az ördögnek azért karikás a szeme, mert nem alszik.


A munkafelvevőnek odaadhatod, így kisebb a kockázat. Normális szervizekben leírják a motor és alvázszámot az alkatrész rendelés céljából, aztán visszaadják neked.


Ha a munkalapon nem szerepel, hogy a forgalmit átvette tőled a szervíz alaklmazottja, akkor utólag neked kell bizonyítani, hogy átadtad. Azt meg nem fogod tudni bizonyítani, és véget nem érő keserű kalandokba keveredhetsz. Kicsi ugyan a valószínűsége, de tudod miért karikás .......

2022. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Csak akkor vegyél ki dolgokat az autóból amiket jónak látsz, ha olyan szervizbe mész, ahol még nem voltál és még nem ismerted ki őket hogy milyenek.

Az Ördög sosem alszik...

2022. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értékes dolgot eleve nem tartok a csomagtartóban. Azt meg nem hinném, hogy a gumipókot és a láthatósági mellényt kilopnák. A forgalmit mindig megkérdezem, odaadjam-e.
2022. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek a te 10 éves ablakmosó folyadékod fog kelleni, ebben biztos lehetsz.
2022. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A forgalmit szerintem alap, hogy otthagyod, máskülönben mi alapján rendelne alkatrészt?
2022. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem csináld meg a kocsid magad és akkor senki más nem fog hozzáérni semmihez se. Ezek után érdekel milyen autóról is van szó? Citroen c3 vagy maruti?
2022. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az autó forgalmiját a szerelőnek szokás adni, nem a kocsiba hagyni. Hasracsapásszerűen nem fogja tudni megmondani, hogy milyen évjárat, motor van benne. Vagy plussz utánajárással, senkinek nem érdeke. Másik pedig az, hogy futómű, fék, kormanymű stb után mindenképp szükség van egy próbakörre, amire minden normális szerelő elmegy. Mert gondolom zokon vennéd, ha alattad esne szét a kocsi.
2022. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!