Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dpf tisztítóval és üzemanyag...

Dpf tisztítóval és üzemanyag rendszer tisztítóval érdemes próbálkozni? Próbált valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

én dízel injektor tisztítót szoktam bele önteni kb 3 tankolásonként és hasonlóképpen tankolok prémiumot

fogalmam sincs, hogy segít-e, mert folyamatosság miatt változást nem lehet érzékelni. Az biztos, hogy bajt nem okoz

2021. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
DPF-en nem hiszem hogy segít bármilyen csodaadalék az üzemanyagban.
2021. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

El kell felejteni ezeket a vackokat.

Persze lehet mondani hogy az üzemanyagot is úgy tervezik hogy a tervezett elavulast segítse.


Viszont az a sok ezer vegyész nem véletlenül dolgozik állandóan azon, hogy jobb kotyvadékot csináljanak.


Az olyan csodaszerek, mint a motorolaj adalék, üzemanyag adalék mind parasztvakítás.

2021. nov. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmire nem valók.
2021. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

bírom ezeket a véleményeket

mondjátok csak, hány laboratóriumi vizsgálatot végeztetek el, hogy ezt ilyen magabiztossággal állítjátok? De ha nem is ti magatok, ugyebár olvastatok hitelesített tanulmányokat ilyen szerekkel kapcsolatban?

Ja, hogy nem... Hmm...

2021. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem olvasni kell tanulmányt ,mert az nyilván azt írná hogy hűde mindenre jó.

Használtuk és semmi eredménye nem volt.

Érted te ezt 5.???

2021. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én időnként szoktam gázolajhoz keverendő (márkás) DPF tisztító adalékot használni.

Nem azért, mert bármi gond lenne az autóval. Még csak 40e km van benne és nem városban kínzom. Mindig magától szépen a háttérben kiregenerál. 0 km-es korától csak prémium gázolajat tankoltam. Inkább csak megelőző jelleggel használom, nem egy hatalmas összeg.

Amit észrevettem: adalék nélkül 250-300 km-enként indít egy regenerációt. Adalékkal, ugyanazon az úton, ugyanolyan körülmények között ezt inkább csak 400-450 km-enként csinálja. Tehát valami hatása van

2021. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Melyik márka vált be neked?
2021. nov. 10. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Sokfélét próbáltam a Pro-tectől a Liqui Molyig. De leginkább a Motul tűnt a leghatásosabbnak.
2021. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#6: szóval mielőtt használtad kiszedted az injektorokat és műszerrel megmértet milyen hatékonysággal üzemelnek, majd használat után megismételted ezt. Igen, mindent értek.
2021. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!