Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Cross motort vegyek?

Milyen Cross motort vegyek?

Figyelt kérdés

Tehát arról lenne szó hogy én 1 14 éves srác vagyok aki szeretne venni motort.

A jogsimat most csináltattam meg tehát ez már nem akadály.

De előtte meg jelenleg is Babetta Java motorom van, amivel már 3 éve megyek "feketén".

Mindenképpen Cross kéne mert nekem azok tetszenek és azok nem túl nehezek is mivel nem vagyok egy izompacsirta :)

1.55 magas vagyok ezért a túl nagy motor se lenne jó a gyerek-ből pedig már kinőttem....

Igazából lehet automata vagy kézi váltós mert ez nem probléma bár még nem vagyok túl tapasztalt a kézi váltósba de abba is belejönnék...

Árban 100-200 ezer Ft között lenne az ideális mert jelenleg ennyim van rá.

Új vagy alig használt érdekelne.

Igazából néha terepen is de főleg betonúton használnám.

Ti milyen motort ajánlanátok nekem ezek alapján?

Minél több választ szeretnék hogy tudjak miből válogatni ;)


2010. szept. 12. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy cross durva lenne babetta után :D (Min 40LE 125ccm cross) Alacsony vagy sajna és egy 50es DT tökéletes lenne de lehet nem érne le eléggé a lábad... 50es dt ajánlom
2010. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

szerintem te inkább egy enduro-ra vagy supermotora gondoltál.

crossmotort nem ajánlom mert:

a gumija nem aszfaltra való

sokat eszik

hamar kopnak az alkatrészei

az 50 es crossok azok gyerekmotorok tehát elég hülyén néznél ki rajta

100-200 000 forintért te SOHA nem fogsz kapni új vagy kicsit használt crossmotort

2010. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Még annyi hogy mivel M kategóriájú jogsim van ezért max 50 cm3 motor kell...

És akkor úgy pontosítom a kérdést hogy nem feltétlen cross motor kell de minimum hasonlóan nézzen ki hozzá...

2010. szept. 12. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Yamaha DT 50


[link]


Suzuki DR 50


[link]


Honda MTX 50


[link]



Vagy válogass innen:


[link]


A keresést úgy állítottam be, hogy '95-től.

2010. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

[link]


vagy pedig


[link]


szerintem kategóriájukban a legjobbak

2010. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Valóban nekem nem való a Cross mert egyrészt túl drágák és nem az én méreteimhez készültek :)

És ahogy néztem nekem valóban az enduro és még 1-2 típus a supermotoból tetszik.

Ezért ha olyan típusokat tudnátok adni ami nekem megfelelve és esetleg melléírnátok hogy az mennyibe kerül újonnan (mert ezt valahogyan sehol sem tudtam megnézni) azt nagyon megköszönném.

2010. szept. 13. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe,hogy nem maradsz örökre 1.55
2010. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MaRT válasza:
Én javaslom M kategoriás jogsi mellé a simson S51E-t (Enduró). Szervízháttér fasza, jól mennek, és bírja a terepet is. Persze nem ugratni kell vele, dehát 50ccm-es motoroktól ne várj olyat, hogy madarakkal együtt repülnél. Igazából jómagam is simsont használok, ha nagyon szereted a terepet , néha van mit rajta cserélni, de nemvészes árban. Jobban megéri mint Crossmotort. Legalábbis 50ccm en persze :D Remélem tudtam segíteni.
2012. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!