Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W212 E mercedest szeretnék...

W212 E mercedest szeretnék vásárolni a közeljövőben, de nincs belőle jó?

Figyelt kérdés
2009-2013 közti autókat néztem. Amiket eddig találtam, azoknak a nagyrésze vagy sok kilómétert futott, vagy behozott, és csak az órájában van kevés kilóméter. Ezekből nem is lehet találni minimum. 250 cdi motorost, ami magyarországi és nem 300+ ezret futott?
2022. márc. 1. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az autókat alapból olyanok vették újonnan akik évi 20-40ezer km-t mennek. 10 év alatt így reális bennük a 300ezer km. De ha jól karban van tartva nem kell tőle megijedni, inkább legyen benne valós kilóméter mint egy tekert szart vegyél.
2022. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Persze, azért vesz valaki Mercit hogy aztán elugorjon vele egy évben kétszer a tescóba... nincs ezen semmi csodálkozni való, pont hogy a sok km futás a reális. Akkor talán volt gazdája is.


De úgy látom még mindig ingyen kéne a prémium kocsi 100 ezres futás alatt, de szervizbe is ingyen kéne hogy menjen 10 évbe egyszer.

2022. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért általánosítasz?😁 Azért, mert nem 300 ezret futott autót keresek, azt jelenti, hogy csóró vagyok, meg amúgy pénzem sincs, meg 1 millióért akarok 50 ezer kilóméterest venni? Kicsit túlzásba viszitek ezt már a felpontozás érdekében, én elhiszem, hogy a suzukiból fikázni kell mindenkit, aki prémiumot akar, mert az csak hülye csóró lehet, de nem mindenki olyan, mint te. Sajnálom.
2022. márc. 1. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
#3 Nekem se kell Suzuki, és nincs is csak egy francia, elnézést érte :) De pénznyelő sem kéne feleslegesen...
2022. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem fogsz találni kevés kilométerest, vagy ha mégis akkor jóval magasabb lesz az ára mint a társainak.


Ez nem az az autó amit arra vesznek, hogy évi 2-3e km-ert menjenek vele, főleg nem a dízelt.

Ezekben a 300e km 10-12 év alatt teljesen reális.

2022. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pénznyelőnek hívni egy olyan autót, amivel a taxisok elmennek 600 ezer kilómétert, utána 250-re visszatekerve a kemálok elhasználják újra 400 ig, és még mindig megy az autó, hát… Egyszer próbálj ki azért prémium autót is, meglátod mennyire jó. Annyival többet kell rá költeni, de élményben is többet nyújt.
2022. márc. 1. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Az egy dolog, hogy elmegy sokat, csak itt már szépen kell majd cserélgetni az alkatrészeket ami jóval drágább mint egy másik autónál.


Hivatásos sofőrként vezettem sok autót és nekem nem jöttek be az ilyen komoly premium mercik.

Nem szeretem amikor már ennyire steril a vezetés, semmi menetzaj, semmi kormányellenállás, semmi sebességérzet.

Mész az autópályán 130-al és olyan mintha cammognál.

Mész lakott területen 50-el és olyan mintha 20-al gurulna az autó...

2022. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“ Ezekből nem is lehet találni minimum. 250 cdi motorost, ami magyarországi és nem 300+ ezret futott?”


De lehet, várni kell a megfelelőre és ha esetleg felüti az orrát meg kell venni, teljesen mindegy milyen áron adják.

2022. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!