Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Ac pumpa folyamatosan...

Az Ac pumpa folyamatosan megy, amikor jár a motor?

Figyelt kérdés

Valamiért nem kapcsol be az üzemannyag szivattyú, a biztosíték jó, a relé is, szakadást pedig nem találtam.

Ki szeretném próbálni az autót, mert épp most kapott egy új karburátort. Ha a relénél áthidalom, akkor megy az üzemanyag pumpa, de a gyújtás ráadása után folyamatosan. Ha így bekötöm akkor elvileg ugyanúgy működnie kéne, ugye?



2022. febr. 28. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljeb a túlnyomás a szabályzószelepen visszanyom a tankba. (persze ismerni kellene a rendszert)
2022. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy nyomó és egy visszatérő ág is. Gondolom akkor a szivattyú folyamatosan szállít és ami nem kell, az visszamegy a tankba?
2022. febr. 28. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanúgy működik áthidalva is. Nekem volt ilyen autóm, amiben folyamatosan ment álló motornál is ha gyújtást adtál, mert valami kókánymester áthidalhatta, de erre csak később jöttem rá. Fiatalon első autónál azt hittem ez ilyen.
2022. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nah, akkor elkezdem a kókánymester karrierem és direktre kötöm😂
2022. febr. 28. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Bem azért mondtam, teljesen normális, ha az ember átmenetileg megold egy problémát.

Más tészta, ha úgyhagyom, mert “jóvanazúgy”. :)

2022. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, de mindenki tudja, hogy a jól működő ideiglenes megoldások véglegesek.🤷‍♂️
2022. febr. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!