Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagytestű robogó 50-es papírok...

Nagytestű robogó 50-es papírokkal. Volt már belőle problémátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
volt
2010. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen volt, már egy hasonló kérdésnél leírtam. A rendőr beakarta kéretni vizsgálatra. De szerencsém volt, mert nem tette. Én úgy tudtam, hogy 50-es, a kereskedésben (nem kéztől vettem, robogó kereskedésből) is 50-esnek mondták, így is adták el. Most derült ki 4 év után (!), hogy 75-ös. Ha bekéretett volna a rendőr, érdekes lett volna.
2010. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az tényleg érdekes lett volna, de ha elkapnak lehet hogy azt mondom majd hogy én így vettem és nekem azt mondták hogy 50-es :D
2010. szept. 12. 10:55
 4/8 anonim válasza:
Én dolgozom szabálysértésekkel, és már láttam ilyen esetet.Ha nincs megfelelő A-s jogosítványod, akkor engedély nélküli vezetés, mifelénk első körben 40-50.000-Ft pénzbírságot, és 3-5 hónap járművezetéstől eltiltást szoktak érte kiszabni a rendőrök.(Ezt persze még meg lehet fellebbezni.)
2010. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát, elsőre még talán el tudod sütni, hogy "ötvenesnek hitted", de ha legközelebb is megfognak, akkor már nem valószínű hogy bárki is elhinné..
2010. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a rendőr elküld KPM-es vizsgálatra, az nem rögtön van, hanem pár hét, mire kapszu időpontot. Addig meg van időd kicserélni a hengert.
2010. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy gyárilag százas robogóra hogy raksz 50-es hengert?


70-esnél még megoldható az eredeti 50-es visszarakása.

2010. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát 100-as robogót már nem kéne ötvenesként használni, ilyen egyszerű. Mert addig oké, hogy a 70-esre azt mondod 50-es, de 100-asnál...azért a rendőr se hülye.
2010. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!