Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Javíttassam vagy cseréljem a...

Javíttassam vagy cseréljem a motorháztetőm?

Figyelt kérdés
Koccanásos balesetnél én voltam a hibás, bünhődök is rendesen. A motorháztető is sérült, konkrétan feldomborodott. Éles törés ugyan nincs rajta, de a deformáltság mértéke miatt oldalról be lehet látni a motortérbe, sőt át is lehet látni alatta. Csoda, hogy sikerült annyira visszanyomnom, hogy nyitható legyen. Bontóban színben kaphatok 65000 Ft-ért hibátlant. Így megéri a jelenlegit javítani? Ha javítanák, akkor tényleg a glettelés mentén rozsdára lehetne előbb-utóbb számítani?

2022. jan. 29. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes javítani, cseréld le.
2022. jan. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még elvállalni sem fogják, mert egyszerűbb és ésszerűbb venni egy bontottat.

Tapasztalatból beszélek, annyi a különbség hogy én azóta is egy horpadásokkal teli, általam kikalapált motorháztetővel járok mert az enyémhez nem kapni bontottat... Mondjuk ez enyém kb félbehajlott, azért kalapáltam ki hogy egyáltalán le lehessen csukni...

2022. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan karosszéria elemeket amit simán ehet cserélni pár csavarozással azt érdemes bontottan beszerezni. Karosszériások drágán is dolgoznak, kevesen is vannak, van munkájuk így is dögivel, ilyenekkel nem fognak kínlódni ha csak nem extra ritka dolog amit nem lehet egyszerűen beszerezni. Ha szín azonosat találsz jó állapotút érdemes lecserélni. Plusz javítani 100% osan nem fogják tudni mert anyag is megnyúlt már stb... jobb azt cserélni.
2022. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2022. jan. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!