Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserés lenne már a szélvédőm?

Cserés lenne már a szélvédőm?

Figyelt kérdés
Adott egy 2012-es J Astra. Ilyen a "kilátás" belülről: [link] Bocsi a minőségért, egy régi dashcam-em van. Valóságban is kb. ugyan ezt látni. Nemrég vittem el autókozmetikáshoz, letakarította tökéletesen a szélvédőt, nem igazán lett jobb. Szerintem azért ennél jobban ki kellene látni, nekem úgy tűnik, hogy eléggé összemosódnak már rajta a fények. Ezt viszont csak cserével lehetne korrigálni. Szerintetek ez már az a szint, hogy érdemes lenne? Vagy "látom hogy van ott valami, annyi meg elég" elven jó ez így?

2022. jan. 25. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Az enyémnek rosszabb a szélvédője, simán látok annyit hogy jó legyen.


De ha nagyon zavar políroztasd fel.

2022. jan. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne políroztasd! Szélvédőt nem lehet jól polírozni, csak rosszabb lesz tőle.


Nem tudom milyen rossz a helyzet, nehezen hiszem el, hogy tényleg olyan rossz élőben is, mint azon a kameraképen, de ha megoldást akarsz, akkor cserélni kell.

2022. jan. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

profi kézi autómosóban kérd a szélvédő átláthatóbbá tételét..ha ők azt mondják hogy menthetetlen, akkor csere..


De mindig megoldják, értenek hozzá.

2022. jan. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimplán csak tiszta retek. Életveszély így közlekedni vele.
2022. jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mosd le oszt egyből "megjavul"...
2022. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Lekell takaritani, nincs össze karcolva.
2022. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Políroztasd fel szélvédő javítóssal, vagy nagyon profi fényezővel, sokkal jobb lesz utána.
2022. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy 200 kilométeres út végén készült ez a kép. Előtte lévő nap mosattam le, ami után csak hazamentem vele. Van rajta kosz az tény, de a lámpák körüli világító foltok tökéletesen tisztán is ugyanakkorának látszódnak. (Amúgy a képen előttem egy személyautó megy, szemből elöl egy furgon, mögötte egy kamion, és leghátul is egy kamion. Pár képkockával később lehet látni őket, mikor már csak méterekre vannak az autótól.)

2022. jan. 25. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
durrantsál egy clin-t mikroszálas kendő aztán sima papir oszt uccu neki báttya
2023. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!