Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimra szeretnék sportkipu...

A kocsimra szeretnék sportkipufogót lehet rá gyorsulási motorét rakni?

Figyelt kérdés
olvastam tuning oldalakon hogy hogy vannak akik azt használnak és elég szép hangja is van én is ilyen hangra vágyom. a kérdés tehát az hogy ezzel ártok e a kocsi motorjának ill. a kocsinak vagy sem és persze törvénybe ütközik e?
2010. szept. 9. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A törvénybe tuti bele ütközik,méghozzá frontálisan.Ártani nem árthatsz vele többet,mint bármelyik másik sport dobbal.Arra viszont figyelj oda,hogy a dob méretei,hossz,csőátmérő,szélesség stb. nagyjából egyezzen meg a gyári dobéval.És ha nagyköbcentis motor van a kocsidban akkor szerintem csak folytja.Igaz a hangja szebb lesz.Alacsony hengerűrtartalom esetén talán érezhető lesz némi változás,picit harapósabb lesz gázadásra (magyarul nem lesz az a minimális gondolkodási idő).Talán a fogyasztás is NAGYON minimálisan alacsonyabb lesz,hiszen egy nyitott dobon nem kell akkora erővel kipréselni a gázokat a motornak...
2010. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem gyorsulási, hanem gyorsasági
2010. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!