Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk családi...

Milyen autót vegyünk családi autónak nagy rakodótérrel, diesel, megbízható, és jó áron megvehető?

Figyelt kérdés
Mi egy 4 fős család vagyunk, és nem tudjuk, mi lenne a legjobb választás. Árának mx. 1.700.000-at képzelünk el.
2010. szept. 9. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Renault Grand Espace. Nekünk ilyen van, 12 évesen vettük 1.200 000 Ft-ért. Nem bántuk meg. Hatalamas rakodótere van, a 4 és 5 éves gyerekeim állva rohangálnak benne. Kb. 7 liter diesel olajat fogyaszt. Egyedül az elektronikájával van baj, mint a legtöbb francia autónak.
2010. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen gondjaid vannak az elektronikával?

Én is pont most tervezek Espace-t venni, csak az 2003-as kiadású.

2010. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Seat Alhambra
2010. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Négy fős családnak kell egyáltálán akkora autó, mint az alhambra, vagy az espace?!

Mi négyen tökéletesen megvagyunk Peugeot 307 kombinkkal, 1.6 Hdi, 4-5 liter gázolajat eszik, 230e km van benne, de egyszer sem hagyott minket cserben!

2010. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

apum is ilyesmi autokat tervezett

én a ford S-Max ot tom ajánlani meg amit már a többiek is leirtak Escapet

(az escape nagyobb,szebb)

de végül inkább terepjarot nezegetunk

apum nagyon szemezik a toyota tundraval

nah azt ajanlom

mindenkinek

2010. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Platós IFA W-50
2010. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Renault Kangoo van (dCi). Nagyon bejött. Nagy belső tér, kis fogyasztás. Családi autónak szerintem ideális.
2010. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az Espace klímája sokszor bekapcsol (automata), egyelőre nem értjük, hogy miért. Ennyi hibája van csak. További előnye, hogy az ülések kivehetők, forgathatók. Akár lakóautónak is lehet használni, ha csak ketten utaznak benne, annyira nagy a tér, hogy aludni is lehet benne. És szerintem keveset fogyaszt.

És még amiért ezt választottuk: a Seat Alhambránál és ált. a többi 7 személyes autónál az utolsó két ülés és a kocsi hátulja közötti távolság nagyon rövid, nincs elég pakolótér, a biztonságról már ne is beszéljünk!

2010. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízható kell akkor németet vagy japánt...
2010. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Opel Combo Tour! Nagyon jó autó. 2db van a családban (csak az egyik Tour)
2010. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!