Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt felraknátok az autótokra?...

Ezt felraknátok az autótokra? Ha igen, miért? :D

Figyelt kérdés
[link]

#matrica #shitbox
2022. jan. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Viccből és nem.
2022. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
Nem vagyunk vidéki parasztok. Te se legyél az.
2022. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Sok ilyen matricát látok, ilyen pl az általában lerúgott 2-es meg 4-es Golfokon a TDI Smoke and Charm is. Rendkívül szánalmasak.
2022. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még megkérdezni is giccs.
2022. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb parasztalanításból raknám, más autójára.
2022. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán felraknám. Egyrészt amúgyis szeretem az ilyen shitbox kaliberű kocsikat, pláne ha akár minimálisan is ki van pofozva ezzel azzal, tökmindegy hogy német vagy japán. Vagy ha kétezres évek eleji tuning még az is tud mutatós lenni, ha jól van összerakva. Az pedig hogy embertársaim mit szólnának messze nem érdekelne, mert 1; én vettem a kocsit meg én költök rá - 2; nézzen már ki úgy, ahogy én szeretném. Igazából a tulajdonosnak kell tetszenie az autónak és ha sokaknak -köztük nekem is- bejön ez az irány, akkor mindenkinek a saját döntése meg felelőssége, hogy mire költi a pénzét. De ez csak az én véleményem, fölösleges beleköpködni a másik levesébe.
2022. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!