Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Patkára löktek mi lehet a gond?

Patkára löktek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Patkára lököt egy ... tanuló vezető nem történt különösebb gond csak nagyon szar hangot add ki, a kipufogó mögött lévő alkatrész sérült sztem de sajnos anyira nem értek hozzá és az mi lehet? Szerintem az a légszűrő ott van a motor mellet. és kiáll belőle egy gumi az, a lökés elött nem volt az ijen
2010. szept. 8. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
te érted is, amit leírsz??
2010. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kipufogócső után van valami?
2010. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valaki fordítsa már le, mert komolyan mondom, harmadszorra sem értem...

(a kipufogó mögött kevés alkatrész van, a légszűrőnek nem sok köze van a kipufogóhoz, a motor mellett pedig a légszűrőn kívül még sok minden található)

2010. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát barátom, keress fel egy sürgősségi osztályt, szerintem agyrázkódást kaptál!!
2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tanulj meg előbb magyarul beszélni, te ork.
2010. szept. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt igen értelmesen mondtad el! ebből gyanitom, hogy te gyalog voltál és a tanulóvezető odament és rálökött a padkára és morgott is hozzá! a kipufogó a végbélnyillásod, szoval a mögötte lévő alkatrész vagy a medencecsontod akar lenni, vagy pedig a farzsebedben lévő mobil.a légszűrőből kiálló gumi...hmmm , ez nehéz volt, de rájöttem hogy rágóztál, és a lökés pillanatában ráragatt a felső szájpadlásodra! ezért nem volt ILYEN!
2010. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
midnek kérded 2-szer???
2010. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!