Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet ezzel a kocsival a gond?

Mi lehet ezzel a kocsival a gond?

Figyelt kérdés

Autóvásár előtt állok(használtan szeretném venni-1. kocsim lenne)Nem szeretnék vmi tragacsot venni,ezért keresem a jobb kocsikat kissebb összegért.A minap rátaláltam 1 audi A4-esre ,amin megakadt a szemem(jó kinézet mégjobb ár)

[link]

3500€-t kérnek ezért a kocsiét(áttszámolva 1,093,884Ft).Ebben én simlit látok.(vagy lopott v, vmi olyan hibája van ami nagyon drágán javítható csak)Jól látom a helyzetet v ez teljesen reális ár,ilyen autóért?


2011. nov. 12. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mi lehet ezzel a kocsival a gond?"

1x

- kombi

(bocs a többit nem olvastam)

2011. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi gond azon kívül ,hogy szlovák mire meg van az adózás a forgalomba helyezés a rendszám a blablabla addigra lesz vagy 1,5 2 millában szerintem
2011. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 atilis ***** válasza:
Hát, igen mire Mo-n forgalomba helyezed még egyszer annyit rá kell költened, de ha van rá pénzed, akkor vedd meg. "Olcsó, első kocsinak" szerintem extravagáns, már majdnem el kezdtelek sajnálni, "kisebb összegért".
2011. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Am,Szlovákián élek tehát az autót nem akarom Mo-n forgalomba helyezni.

Az utolsó válaszadónak.Nemtudom h nálatok h van itt használlt autó (kb a legramatyabb állapotban lévőeket árulják kb. 2500-3000 € környékén(mondjuk a fiztések 400-600€ között vannak)Nem tudom,én nem tartom ezt az összeget magasnak, kezdő kocsira+ használtra sem, mivel itt az új autó árak kb 10k-ról indulnak,szal ahhoz képest nem sok.Annyi pénzem nincs.Jelenleg 4000€-m van kocsira,ezért az oldalakon ezt az összeget szoktam begépelni és a találatok között válogatni.Eddig ez volt a legjobb autó amit találtam ennyi pénzért,ezért is lett gyanús.

Az eddigi válaszadóknak kössz a választ.

2011. nov. 12. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:

4k euród van vásárlásra. és mennyi rendszeres jövedelmed a jármű fenntartására. Gondolom nálatok sincs ingyen az üzemanyag, ott is van biztosítás, adó és egyebek.

Számold ki mennyi az a havi jövedelem, amit szívfájdalom nélkül el tudsz költeni a kocsira, mert azt a pénzt sosem fogod viszontlátni. Itt ez az Audi, ha venned kell egy pár első féktárcsát betétekkel, az sem olcsó mulatság, az pedig előbb-utóbb elfogy, akármit csinálsz. És ugyanígy nagyon sok alkatrész.


Azt hogy van-e valami műszaki gondja innen nehéz megmondani, főleg úgy, hogy a szlovákom is elég gyenge. De nem ír semmi konkrétat, lehet most hozta Németországból, pár éves céges autó, van benne 400.000 km..

2011. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó:

az általad leírtakat annyira nem vettem eddig figyelembe,de igazad van(csakis a fogyasztást és az teljesítményt néztem-mivel gondolom akkor drágább a biztosítás, néztem a felsoroltak közül)

Esetleg meg tudnád mondani h melyik az a márka amelyikhez olcsón lehet alkatrészekhez jutni (ha szükség lenne rá)

2011. nov. 13. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Az autózás egy nagy kompromisszum ha nincs végtelen mennyiségű pénzed. Én is szívesen járnék Saab-bal, de marad a Ford, mert az meg bírom fizetni..


Olyan márkát/típust nem lehet mondani amihez olcsó lenne minden, de általában egy prémiummárkához (Audi, BMW és társaik) drágább, mint egy hétköznapi Fabiához, Fiestához vagy hasonlókhoz.


Amit linkeltél egyébként tényleg feltűnően olcsó, csak hasonlítsd össze a többi Audival azon az oldalon. Egyébként ilyenkor a legegyszerűbb felhívni azt aki árulja és megkérdezni, hogy miért ilyen olcsó. :)

2011. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!