Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem megy a 2es henger?

Mitől nem megy a 2es henger?

Figyelt kérdés

N14 motorkód, 128kW.


Vezérlés felől nézve a kettes henger nem megy. Hibakód nincs,viszont a motor járásán és az élő adatban írja hogy égés kimaradás. Gyertya új,trafó akárhogy cserélgetve a probléma csak a kettes hengerben marad.

Injektorok bevizsgàlva,1 cserélve a hiba ugyanúgy fennáll. Kompresszió érték közel azonos 10 bar felett minden hengerben.


Szerelő azt mondja már nem tud mire gondolni..m



2022. jan. 4. 18:41
 1/10 crudy ***** válasza:
Az a csodás mini motor. Egyszer találkoztam a jelenséggel egy mininél, nem én foglalkoztam vele és nem emlékszem mi volt a megoldás. Mi is átraktuk a trafókat és nem vándorolt a hiba. Bosszantó volt, azonban pár óra alatt megoldódott.
2022. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs valami időgéped vagy bármid amitől eszedbe jutna a megfejtés?
2022. jan. 4. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján az üzemanyagellátásnál keresgélnék, cseréld át az injektort is.
2022. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom,de az új került oda ahol nincs égés
2022. jan. 4. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, olvastam
2022. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 crudy ***** válasza:
Uu bazeg, gondolkodni fogok rajta.
2022. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kivenném a gyertyát és az injektort is a helyéről, és látnám hogy üzemanyagot vagy szikrát nem kap.
2022. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 a szikra azért érdekes mert a gyertyák ujjak,a trafók pedig hiába vannak áttéve máshova nem megy át a hiba. a trafó ad szikrát,a blokkon kívül ez már volt tesztelve.

Az injektorok rendben vannak,ha üzemanyag baj lenne az a többi hengert is érintené nem?

2022. jan. 4. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Kompresszió van?
2022. jan. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van "sajnos".


Most az injektor kábelezését akarjuk kimérni hogy van e kivezérlés

2022. jan. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!