Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb megoldás...

Melyik a legolcsóbb megoldás arra, hogy törött autómat hazaszállíttassam Németországból Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen ismeretségem ilyenekben, szóval így kérdem. Kb mennyibe fog ez kerülni nekem? Az autó egyébkémt magyar rendszámú, azzal jöttem ki ide németbe.
2022. jan. 4. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Trélerrel tudod csak haza hozni.

Azt kell keresned aki megbizható és lehetőleg olcsó.

2022. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krwkco ***** válasza:
Kérdezd meg pl. a Becsületesneppert. Ő úgy veszi az autókat, hogy kimegy, leboltolja és egy tréler később összeszedi neki. Hátha nincs tele a tréler és kültségmegosztással hazahozatja.
2022. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es nem fogja, törött autót szállítani nem olyan egyszerű, főleg ha a trélerre nem tud saját kerekén felmenni, vagy ha dolgok eshetnek le szállítás közben.
2022. jan. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én Erdélybe küldtem, utoljára 450 Euróért Köln környékéről.

Mennyire törött? Nem lehet annyira megtákolni, hogy a lábán hazavidd?

2022. jan. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tréler 150-200 Ft/km
2022. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5- ezek az árak nem érvényesek hosszú távra
2022. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


4-esnek:

Itt németben több százezer is lenne annyira megcsináltatni, plusz időm se lenne rá nagyon, szóval nem hiszem hogy megérné.

2022. jan. 6. 22:55
 8/11 A kérdező kommentje:

3-asnak:


Az autó már nem megy, be sem indul. 2 kereke is lapos, le is van fordulva róla gumi ami szerintem így tönkrement. Most ezt megcsináltassam gumisnál, hogy egyáltalán fel tudják húzni a trélerre, úgy jobban járok? Vagy ez mindegy már ebből a szempontból?

2022. jan. 6. 22:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, én ezt az autót már magyarba se szeretném megcsináltatni, menne a bontóba ahogy van. Vagy ha esetleg valaki megvenné kevés pénzért, mert látna benne fantáziát, akkor eladnám.
2022. jan. 6. 23:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem muszáj, akkor feleslegesen nem költenék rá.
2022. jan. 6. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!