Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsit a kék tokban kell tárolni?

Jogsit a kék tokban kell tárolni?

Figyelt kérdés
Mondták ismerösök hogy a kék papírtokban kell tárolni amit az okmány irodában adtak és ha nem abban van megbüntetnek
2010. szept. 7. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy büntetnek. Amint megkaptam azt el is dobtam, mert nem fért be a személyi mellé. Abban tartod amiben akarod.
2010. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is egyból vettem kifele. Azóta már azt se tudom holvan. Lehet a postán hagytam mikor érte mentem :D
2010. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de nekem abban van
2010. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kötelező abban tárolni, én se abba tartom, de azért jó ha az irataid környékén tartod, mert ha egyedül balesetet szenvedsz, akkor oda be van írva hogy kit kell értesíteni, mi a vércsoportod meg hasonlók (amik azért jól jönnek, ha balesetet szenvedsz és eszméletlen vagy)
2010. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rendőr nem is a jogsira kíváncsi általában,hanem a tokra amiben vann a lényeg. El ne hidd már ezt a hülyeséget bárki is mondta ezt neked.Nekem pl. egy bőr kártyatartóban van az összes dokumentációm(LUPO).Ha igazoltatott emberünk egyben átadtam neki az egész paksamétát és eddig senki nem szólt azért mert nem a kék borítóval együtt adtam át. Téged átb@sztak barátom ! :)
2010. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. A jogsi, mint plasztikkártya megléte fontos. A tok elvileg védi, ezért ajánlják, de nem kötelező.

Az okmányirodás vagy egy túlbuzgó idióta volt vagy egy humorzsák.

2010. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is elhajítottam a retekbe, tök gagyi, én a pénztárcámban hordok mindent.

De amit a "19:26"-os mondott az viszont lehet nem hülyeség a vércsoporttal kapcsolatban.

2010. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!