Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Smart fortwo?

Első autónak Smart fortwo?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem tökéletes, kis mérete miatt könnyű vele közlekedni, parkolni, nincs az, hogy nem érzed az autót. Viszont szigorúan csak városban. Vidékre soha életedben nem mehetsz vele full halálfélelem nélkül. Kis mérete miatt nagy sebességü frontális ütközésnél olyan gyönyörűt repül és olyan szépeket borulgat, hogy nincs ember, aki túlélné!
2010. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát igen... ez engem meggyőzött, pedig imádom ezt a kisautót. igazad van
2010. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aranyos kisautó amúgy szó se róla, nekem is tetszik, mert baromi helyes, csakhát sohasem lehet tudni, nem lehet azt állítani, hogy áá én profi vagyok, úgyse lesz balesetem, mert nem csak rajtam múlik! De mégegyszer mondom, ha csak városban akarod használni, oda tökéletes!
2010. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősem ilyenben halt meg majdnem. Egy 60-as táblánál pirosat kapott,de a mögötte lévő Nissan navarás nem vette észre a pirosat. 60-al belement és bevágta az árokba a kaocsit.Az amúgy sem nagy autó mégkisebb lett egy jó méterrel. az a kb 1 méter(?) motortér hamar össszelapult, nem beszélve a hátuljáról. Bár egy dolog miatt jó ez az autó. Ha isten ne adja, de balesetet szenvedsz, akkor akár egy nagyobb ford transitba vagy egy kis utánfutón is haza viheted;)
2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"az a kb 1 méter(?) motortér hamar össszelapult, nem beszélve a hátuljáról."


farmotoros...

2010. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy kijavítottál! Ilyen autót belülről egyetlen egyszer láttam amikor egy KCR-es IFA lepakolta a roncsot az udvarban. Mert őszintén szólva én írtózok az ilyen hörcsögketrecnyi autótktól. Se vezetni se utazni, de főleg szerelni nem akarom. Flőlem vehet más én leszólni nem fogok semmilyen autót csak elmondom a tapasztalataim. Felőlem vehet a 17 éves kezdőjogsis több száz lóerős BMW-t vagy Audi-t. Legalább több ember kaphat új szerveket. Ha nem hiszed el amit írtam, az egyéni porbléma.
2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább Toyota IQ-t. Benne van minden, ami jó a Smartban, ráadásul nincs benne olyan érzésed, hogy egy konzervméretű valamiben ülsz, normális a váltója, jobban bírja a magyar utakat és van gyorsulása. Én nagyon szeretem.
2010. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet vergődni a smart nyilván nem hibátlan passzív biztonságán, de könyörgöm ennyi erővel mikor valaki elkezd anekdotázni az F astrájáról meg A vectrájáról, azoknak ennyi erővel jogossabban lehetne mondani, hogy járj inkább gyalog, mert egy szär pléhdobozban ülsz, hússzal nekimész bárminek, és meghalsz.
2010. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jólvan, de azok nemis mai autók, a Smart meg igen.
2010. szept. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!