Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom, hogy az...

Honnan tudhatom, hogy az autómosó melegvizes-e? Vagy mindegyik az? Vagy esetleg az öblítés hidegvizes, a mosószeres mosás meleg?

Figyelt kérdés

#hidegvíz #melegvizes #autómosád
2021. dec. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Gőzölög a gázkazán kéménye pl.

Én amúgy nem láttam még hidegvizes mosót. Mínuszokban még át is folyatnak a rendszeren állandóan melegvizet, hogy ne fagyjon bele a csőbe.

2021. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az öblítés sem hideg vízzel történik?
2021. dec. 21. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Többnyire meleg vizesek, nekem télen tört már el hátsó szélvédőm emiatt, a hő különbségtől megcsattant az üveg, pedig nem volt forró a víz. Azóta télen nem mosom, inkább legyen koszos.
2021. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a fényezés is hősokkot kaphat, ha sérült, vagy újra van fényezve egy-egy elem. A gyári, sérülésmentes fémyezésben nem tesz kárt elvileg, de tartósan mínusz fokban nem ajánlatos autót mosni. Legalábbis melegvizessel. De hideggel meg nincs értelme, mert nem igazán hozza le a rászáradt sarat.
2021. dec. 22. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mostál már autót ilyen időben?

Már ne is haragudj, de így december környékén egy szabadtéri autómosóban nem olyan nagy kunszt "fölismerni", hogy egy vízsugár hideg, vagy meleg.


PÁRA, GÓZÖLGÉS.....

jelentenek valamit ezek a kifejezések számodra?

Vagy amikor fogod a pisztolyt, nem tűnik föl, hogy nem fagy hozzá a kezed? :)

2022. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy tartós mínusz esetén nem ajánlatos melegvizessel mosni. Szóval jól csináltam, mert plusz fok volt, mikor mostam
2022. jan. 3. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!