Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jellemző az alábbi?

Mennyire jellemző az alábbi?

Figyelt kérdés

Az hogy hiába magyarországi az autó, első és addigi egyetlen tulajdonosa műszaki vizsgák előtt visszatekergette az órát mindig, de nyilván úgy hogy az előző állástól ne legyen kevesebb? És akkor mondjuk futott évente 20-25 ezret, de csak 5-8 ezer km éves futásra visszatekeri? Előre gondolkodván, hogy később hátha jobban el tudja adni?


Ha van lekérdezhető szervízmúltja, gondolom feltűnő lenne hogy mondjuk első műszaki vizsgájáig ment vele évente 25 ezret, majd utána érdekes módon már csak 5-8 ezreket?


Vagy ha első gazdás, magyarországi forgalomba helyezésű, és valósan keveset futott, hihető?


2021. dec. 13. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem kizárt természetesen, de nem jellemző.
2021. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt munkatársam csinálta így,bár ő 4-10 ezerre tekerte vissza,a 7-éves autóban volt olyan 50k km a valóságban meg vagy 250k,többnyire külföldre rohangásztak/pizzafutárkodtak vele a fiáék szal volt hogy egy nap 5-600Km is belefutott.Ha jól emlékszem jóval többért adta el mint amennyibe mentek akkor a 250-300k km-es példányok.

Tavaly meghalt elcsapta egy kisteherautó biciklizés közben (tehát automatikusan covid) szóval nem tudom megkérdezni miképp tekerte vissza.Pedig egész jó ötlet.

2021. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor már ebben sem lehet bízni... átnézetésbe se lehet mert ki lát bele a motorba mégis, meg mi számít jó állapotnak a km ellenében?
2021. dec. 13. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira túllihegitek ez a témát, hogy hihetetlen. Nem kellett volna ennyi Zách Dániel cikket olvasni, mert az agyatokra ment már.
2021. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rajtad kívül itt senki nem tudta hogy ki az a Zách Danika, nekem is rá kellett keresni :D
2021. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én pont hogy nem akarom túlspilázni a dolgot, akarok venni egy keveset futott láncos benzinest de régebbit hogy ki is tudjam fizetni. Ennyi, de ha ugyanúgy átverik az embert vele mint a 300-400 ezerről 200 ezerre visszatekert fiatalabb példányokkal akkor tökmindegy...
2021. dec. 14. 06:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!