Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo Mk4 hiba?

Volkswagen Polo Mk4 hiba?

Figyelt kérdés
2003-as Mk4-es Vw polo-m van,1.2 16v.A következő hibajelenséget tapasztalom,hogyha fékezem és megállok,akkor leáll az autó(féklámpa ugye).Hogyha megy a fűtés,rádió,távolsági/tompított akkor gyakrabban előfordul.Újraindításnál az alapjárat ingadozik és fullad dadog,remeg ha nem pörgetem fel,akkor ismét leáll.Sajnos most szerelőhöz nem tudok menni,mert fullon vannak.Én a generátorra,egr szelepre és a gyújtókábelre gondolok.Szerintetek mi lehet a hiba forrása?Mindenképpen megyek szerelőhöz,de nem tudom mikor tudnak fogadni.Egyébként az autóban új akkumlátor van és 2019-ben részben fellet újítva a motor, plusz pár dolog lett cserélve(gyújtógyertya,vezérműlánc stb.).Sokszor városban használtam az autót,akkor felgyúlladt a check engine,de hamar elmúlt ha országútra tévedtem és kicsit haladósabban mentem vele.

2021. dec. 11. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
LEginkább egy hibakódolvasás segítene, így bármi lehet, légtömegmérő, holtpont jeladó, hőfok-érzékelő, lambda szonda, stb...
2021. dec. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!