Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quadosok! Nem bántátok meg,...

Quadosok! Nem bántátok meg, hogy megvettétek a gépeteket?

Figyelt kérdés
Én is sokat agyalok rajta, hogy vegyek-e. LTZ 400, TRX 400-450 érdekelne...talán. Mi a véleményetek? Elsősorban tapasztalt tulajok válaszát várom! Egy 2005 körüli gép nagyon le lehet már lakva? Tudom hogy ez sok tényezőtől függ... Nem igazán verseny célra kellene....egy kis természetjárásra, téli bohóckodásra.
2010. szept. 5. 23:12
 1/3 anonim válasza:
Páromnak van egy LTZ 400-as Suzukija. Nagyon szereti, pont arra használjuk, amire te is szeretnéd. Erdőben kirándulunk, télen szánkót kötünk utána és ökörködünk.Nagyon jól veszi az akadályokat terepen, lehet vele manőverezni rendesen!!De mérlegelj, mennyit tudod majd használni, mert nem olcsó "mulatság" és ha megunod, nagyon nehéz eladni! Ő egy éve árulja a neten, mert ritkán van lehetőség használni és ugye közúton nem is lehet használni. Nem mondanám, hogy "nagyon megbízható", többször is kellett javítani, annak ellenére, hogy nincs különösebben amortizálva. Utóbbi 10 ezer forintos tétel volt + olajcsere. Emlékeim szerint gömbcsukló csere..Arról meg hogy mennyire van lelakva, a saját szemeddel győződj meg. Sőt, ha teheted, vétel előtt menj egy kört vele! Tanácsom végül csak az, hogy csak akkor vegyél, ha ki tudod használni
2010. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megy a (Y) :) Rátapintottál a lényegre....nehéz később eladni. Ismerős a terepmotorozás, kisebb problémák, anyagfáradás az off-road gépekkel előfordul, és tényleg a legkisebb dolog is "zsebbenyúlós". Ezért gondoltam, hogy jó lenne néhány vélemény, nem tetszenek a kínai gagyik, amiket az áruházakban látok....
2010. szept. 6. 00:16
 3/3 Malaboy ***** válasza:
Ha Quadot akarsz, akkor szerintem Suzuki( bár te is azt irtad). Nekem egy 250esem van és 2 év alatt 20 ezret költöttem rá benzinen kivűl, úgy, hogy rendesen tépve volt, és ez enduró sportban angyon kicsi összeg.Télen-Nyáron mindíg visz. Én rendszámoztattam, mer közúton is jó vele menni :).
2010. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!