Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson miért kezd rángatni...

Simson miért kezd rángatni 60as állandó tempónál?

Figyelt kérdés
20 km-es táv 15. km-nél elkezdett rángatni, "köhögni" a motor 60km/h-s sebességnél, már sokszor megtettem ezt a távot, eddig nemcsinált ilyet, bár most este mentem vele elég hideg, szeles időben. Lehet ez az oka?. Máskor mindig bírta kényelmesen a 60as tempót.
2010. szept. 5. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
40 a megengedett
2010. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondd már, hol mehetsz te vele 60-nal?
2010. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az most egy dolog h mehetek e vele annyival vagy sem, ha birja a motor akk miért ne? Amúgy országúton
2010. szept. 5. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Gyökerek! Mi közötök hozzá, hogy mennyivel megy vele?

Biztos ez lesz a közüton a legnagyobb probléma, hoyg 40 heylett 60-nal megy.

2010. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És a kérdező kérdésével ki foglakozik?

A két fő lehetőség az üzemanyag és a "szikra".

Az üzemanyagban lehetett pl. egy aprócska szennyeződés ami a fúvóka útjába került aztán akár át is mehetett rajta vagy lemosódhatott...

Az elektromos rendszerben lehet egy érintkezési hiba pl...

Ha a "köhögés" elmúlt akkor az első a valószínűbb szerintem. Elmúlt egyébként? Azóta jött elő a hiba?

Laci

2010. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Elmúlt utána egyből ahogy lelassítottam teljesen és újból elindultam.

2010. szept. 5. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A ledadogás általában gyertya problémát jelent, amúgy regisztrálj a sportmotor.hu-ra, nagyon jó fórumok vannak, ahol tudnak neked segíteni.
2010. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet, 60-as tempó fölött kb. 10 km-ig bírja, utána elkezd dadogni. Ha lelassítok és visszaváltok kettesbe, akkor újra jó. Szerintem csak annyi, hogy ezek a motorok nem ilyen tempóra vannak tervezve.
2010. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!