Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleejtettem a kiegyenlítőtart...

Beleejtettem a kiegyenlítőtartályomba a fagyállómérő pálca egyik gumidarabját! Okazhat valami kárt az autóban ha úgy használom? Jövőhónaoban kapna egy nagyszervízt, addig nem nagyon akarnám szétszedni!

Figyelt kérdés

Fiat Punto MK2

Ilyen mérőnek a hegye:

[link]



2021. dec. 4. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Elméletileg be tudna csúszni az egyik csőbe, elméletileg azzal jelentősen csökkenne az áramlási keresztmetszet, elméletben akár előre is tudna haladni abban a csőben. Elméletben.

Én simán kikapnám a kiegyenlítőtartályt és kiszedném belőle. Foghatja vagy 3 csavar, persze elfolyik egy kis hűtővíz, de ha van megfelelő szerszámod, 10 perces munka

2021. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded ki belőle te szerencsétlen?
2021. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pecázd ki !!!
2021. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krwkco ***** válasza:

A patikákban lehet kapni 50 milliliteres fecskendőt. Egy szívószállal kiegészítve ki tudod szippantani a hűtőfolyadékot a kiegyenlítőtartályból. Ha látod a gumidarabkát az alján, akkor ki kell emelni. Pl. szívószál+drót- vagy madzag-hurokkal.

Ha nem látod, akkor már elindult és a szervíz sem tud majd vele semmit csinálni. Valahol elakad majd. Feltehetően nem lesz vele komoly gond.

Megírod majd, hogy mire jutottál?

2021. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2

Talán mert nem egyenes a tartályom hanem van benne egy törés és nem tudok mivel lenyúln?

#3

Nagynehezen levettem az alsó csövet mivel már rá volt az is rohadva!

Sajnos a gumi darab sehol, se a tartályban se a felvezető csőben.

Visszatöltöttem a rendszert bízva abban nem lesz gond!

2021. dec. 5. 16:15
 6/7 anonim válasza:
Lett gond?
2021. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig semmi!
2022. febr. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!