Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e olyat hogy csak a...

Lehet-e olyat hogy csak a kresz vizsgát szeretném lerakni és vezetni meg majd később? Tehátt csak a kresz része érdekelne. Ha igen az most mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
EÜ oktatás meg vezetés nélkül. Elmúltam már 18 éves.
2010. szept. 5. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A KRESZ vizsgától számolva 2 éved van arra, hogy lerakd a gyakorlatot.

Ha letelik a 2 év akkor 6 hónapon belül meghosszabbíthatod újabb 2 évre.

2010. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nako ***** válasza:

A sikeres kresz vizsga addig érvényes, ahogy az előző válaszoló írta. 4.600 ft-ba kerül most.

Tehát simán van két éved, hogy egy sikeres forgalmi vizsgát csinálj. De sztem azért ne húzd el, mert az árak is emelkednek.

2010. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, én tavaly nyáron csináltam a kreszt, rutint, most idén meg a forgalmit. Tavaly a vizsgadíj olyan 4000Ft+x volt, nem tudom pontosan, most meg 11000Ft, meg még egy plusz óra díja, ami további 3000Ft, szóval ha egyet buksz, akkor plusz 14000Ft. Szóval én is inkább azt tanácsolnám, hogy minél előbb csinálod annál jobb, ha van időd lehetőséged.
2010. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké de bemehetek egy autósuliba hogy most azonnal szeretnék vizsgázni a kreszből? De nem iratkoztam még be a suliba..?
2010. szept. 5. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
a kresz vizsga tanfolyamköteles, tehát végig kell ülnöd azt az X órát, ami elő van rá irányozva. lehet, hogy valahol nem kötelező megjlenned, de papíron végig kell hallgatnod, és kicsengetned a tanfolyam árát. egyébként célszerű ott is lenni
2010. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha értem köszi kb hány óra a tanfolyam 4-5??
2010. szept. 5. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
4-5 persze... 29...
2010. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lettem kimoderálva? Mert megírtam, hogy 10 órám volt, amikből az első három még 1 órás sem volt?
2010. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!