Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 2002 320d Touring...

BMW E46 2002 320d Touring S226 sport felfüggesztés/suspension mit takar?

Figyelt kérdés
Hali. 20 éve S226 Sport Suspension Settings felszereltséggel jött ki az autóm. 2002 facelift 320d Touring E46 BMW. A két első lengőkart most kéne cserélnem, viszont mivel Sport felszereltség az autó, nem tudom kell e hozzá a sport felfüggesztéses Lengőkar vagy sem. Én úgy tudom, hogy elvileg ez csak egy olyan felszereltség, hogy gyárilag lentebb van az autó. Vagy mégsem? Nem találok sehol rá választ. Sport lengőkar kell bele vagy sem?

2021. nov. 13. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a BMWnél már kérdezted? Nem harapnak meg ha felhívsz egy BMWre szakosodott szervízt vagy valamelyik BMW márkaszervízt.
2021. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is tovabbi szep napot.
2021. nov. 13. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi :)


Nekem is volt S226 opció a 330i-nél,de amíg nálam volt nem kellett a futóműhöz nyúlni. Egy rakás olyan opció van, ami esetében még alvázszám szerint is hülyeséget tudsz rendelni ( egyik ismerősöm anno így szívott a TTvel) ezért ha nem akarsz sz0pni te is, akkor keress fel egyo lyan helyet ahol van gyári EPC ( fentebb már említettem ) és meg tudják mondani a pontos gyári cikkszámot, ami alapján már tudsz helyettesítő terméket keresni. Bemész a kulcsoddal a BMW márkaszervízbe és kérsz egy árajánlatot első lengőkar cserére. 3 perc alatt megvan, kinyomtatják és nem csak az át lesz a lapon, hanem a cikkszámok is.


Az ilyen nem általános kérdésekre egy szervízbe sokkal hamarabb kapsz releváns választ, mint itt a gyakorin. Ha egy névtelen hülye azt mondja, hogy minden ugyanaz mint a sima esetében, rendelsz alkatrészt, szeétszeded szombaton és ha mégsem jó... akkor rábsztál.


Sajnálom, hogy nem tudok olyan választ adni, amivel a lelkedet melengethetném, de ennél célravezetőbbet nem hinném, hogy kapni fogsz :)

2021. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez azert lenyegretorobb komment volt mint az elozo. Koszi szepen, megprobalkozok akkor kideriteni a cikkszamot.
2021. nov. 13. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Azt h az eleted rakoltod a szr bömösre
2021. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!