Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat puntómon vezérléscsere...

Fiat puntómon vezérléscsere esedékes. 2016-os 1.4 8v benzin. Hogy lehet az, hogy ugyan az a márkájú continental vezérműszíj készlet vízpumpával az unix-nál 56000ft, a kovács autóalkatrésznél meg 25000-től 35000-ig terjedőleg lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés
Miből fakad ez a különbség? Szabad a kovács autótól vásárolni? Azt kapom amit megrendeltem,vagy valami alacsonyabb minőségű alkatrészt? Miért van többféle áron ugyan az az alkatrész a kovács autónál?

2021. nov. 2. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róluk. De az Unixnál nem kicsi az árrés ez biztos.
2021. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Unixtól megrendeli ugyanennyiért kedvezménnyel a szerelő, és tapasztalata alapján tudni fogja, melyiket érdemes beszerelni.


Vagy rendeld meg te máshonnan, és szereld be magad.

2021. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó az olcsóbb is.
2021. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Aki filléreskedik az ne tartson autót.

Komolyan, egy vezérmű cserés szettnél 1500-2000Ft különbségen agyalni?

2021. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát...🤦 gyerekek köszi. Minden kérdésemet megválasoltátok
2021. nov. 2. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Még az autodoc-nál megnézném helyedben.Én az összes alkatrészt onnan vettem.Le kell tölteni a Play áruházból az appot és figyelni a kedvezményeket.Én 50%-os kedvezménnyel vettem meg a kuplungszettet a corsához.
2021. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kovács autó nagyon megbízható! Én mindent onnan veszek!

Unix, Bárdi nagyon drágák még kedvezménnyel is! És sokan örülnek, hogy az unixba milyen nagy kedvezményt kaptak, mikor a kovács autónál alapból olcsóbb mint az unixban kedvezménnyel! Én csak jókat tudok írni róluk! Korrekt, másnapra mindig itt van minden és 370 km-re lakok a bolttól!

2021. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Sima vásárlóként nem lesz akkora kedvezményed, de a szerelők megkapják a 40-50%-ot. A további megrendeléseikkel meg fenntartják ezt a kedvezményt. Ilyen a Unix/Bárdi ütletpolitikája.

Így aznapra, vagy másnapra ott az áru, és vita sincs, hogy hozott alkatrészre nem vállal garanciát.


Olyan alkatrészeket érdemes máshonnan rendelni, amit magad szerelsz be. A vezérlést én hagynám szerelőre.

2021. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!