Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen xsara picasso 1.6i...

Citroen xsara picasso 1.6i 70kw os auto vélemény ?

Figyelt kérdés
Most vásároltam 2001 es evjaratban . Igazábol a motorra lennék kivámcai hogy mennyire megbizható és hogy milyen konkstrukcio. Remélem nem (ismét) valami kémyes autot sikerult valasztanom

2021. okt. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A Citroen jó, csak az elektronika szopó. Ha ott valami gáz lesz, az pénzes bulinak ígérkezik majd. Nekem C4 Grand van.


Ja és örök igazság, hogy olyan a kocsi, amilyen a gazdája. Ha leszarod, az meglátszik majd rajta 1 év alatt. De ha mindent időben, korrektül szervizeltetsz, akkor szinte mindegy a márka.

2021. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nem igazán tudok egyet érteni. Én próbálok figyelni a kocsikra akkor is beviszem atnezetni ha nem hallok semmi bajt . Olajcsere Vezérlés plusz a használatára is odafigyelek amennyire lehet. De múltkor egy közös nyomocsoves dízellel nagyon megszivtam pedig mindent időbe csereltettem egyszer csak dugattyutores . És mondta a szerelő hogy sajnos vannak ilyen kocsik . Így valóban csak az fontos nekem ha karbantartott az autót és figyelek a használatára akkor ez a konstrukció jónak számít? Mint pl a japán benzines motorok Stb. Hát ez 20 éves autó az elektronikával csak nem fogom megszivni annyira
2021. okt. 27. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy néha-néha az ember akkor is beszopja, ha odafigyel, az benne van az életben. A saját házadban is kaphatsz vérmérgezést, akkor is, ha naponta takarítasz.


Az enyém 2006-os, de olyan, mint egy rohadt PlayStation. Szóval van benne elektronika.


Nem vagyok szaki, csak a Citroenről mondtam véleményt, hogy csak azért nem lesz szar, mert francia.

2021. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szamomra is erdekes hogy ennyit fikazzak a francia autokat megis minden 3 auto az utakon francia
2021. okt. 28. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!