Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 első autónak?

Suzuki SX4 első autónak?

Figyelt kérdés
benzinest vennék, csak használtat, és azt hallottam, hogy szétpotyognak a váltóik, de olvastam olyan ítéletet is ahol 300E-et belenyomtak és nem lett semmi baja.és a váltóik ha télleg szétpotyognak, akkor kb hány KM-nél?
2010. szept. 2. 17:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Első autónak? Suzukit még utolsónak se.

SX4 - esik szét.. :)

2010. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Asszem harmadik: senki sem mondta, hogy papírautó! Csak azt mondtam, hogy értelmetlenül sokba kerül! Én soha sem fogom elfelejteni, hogy 4.5 millióért egy rosszabbul felszerelt 107 lovas SX4 volt a szalonba, amiben kényelmetlenül ültem. Ellenben az én autóm 4.3 milláért sokkal-sokkal több extrát adott, kényelmesen el tudtam helyezkedni benne, 109 lóerős, ad még +4 év garanciát, irtózatos a hely benne, és nem csak az SX4-hez képest, ráadásul nem egy gyűlölt márkában foglalok helyet. Ja, amúgy 1.4-es KIA Cee'd-em van.
2010. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ja bocs, Cee'd SW.
2010. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
azok tetszenek, csak kiscit nagyok :D szerintem VOLVO V50-es
2010. szept. 2. 19:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Mi van a Volvóval? Nem egy kategória.
2010. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
erre csak annyit tok mondani tökéletes autó lenne :D én kezdő jogsis vagyok anyámékét nyüstölöm szintén sx4 :D 42 ezer km terel vettem át és már 49 van benne és hatalmasat csalódtam benne (pozitívan) iszonyatosan jó autó :D jó az út tartása minden : én a suzukikat ajánlani tudom … váltóval vannak gondok a hármas kopog… néha a lükvercet nem akarja bevenni de meglehet szokni… és nem papír autó 1-gyes (vastagságú) lemezekből készülnek… karoszériás vagyok és nem egyszer szereltem már :D és fura hogy 4 csillagot kapott törésteszten nem???? Suzuki mi?:D csak kár hogy a német autóipar kezdi egyre jobban elismerni a japánokat :D milyen furi :D
2010. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
unokatesóméknak van egy 2 éves SX4-ük, újonnan vették, és most potyogott pont szét a váltó :)
2010. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Akkor maradva a Cee'd-nél:

- Sokkal jobb az úttartása

- Váltó hibátlan, bazi precíz, még üresben sem mozog(!)

- Nem lükverc hanem Rückwärts. Vagy reverse, de az már angol.

- 4 csillag az manapság már egyáltalán nem egy jó eredmény. Ezt maga az NCAP is felismerte, hiszen megváltoztatták a pontozási rendszert, egyből nincs is annyi 5*-os. Ráadásul:

- A Cee'd 5 csillagot kapott, ráadásul az oldalütközése 100%-os lett.

Csak röviden ennyi.

2010. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
19:49 mennyi kilóméter?? lécci nézdd meg! nagyon megköszönném!
2010. szept. 2. 19:57
 20/24 anonim ***** válasza:

19:49

most nem tudom meg nézni, mert unokatesóméké, de sztem holnap meg tudom írni

2010. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!