Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kezetekkel tudjatok a...

Melyik kezetekkel tudjatok a legfinomabban legprecizebben forgatni a kormanyt?

Figyelt kérdés
En a ballal, a jobbal is fogom, de azt csak olyan "biztositek"-nak, de igazabol ballal kormanyzok.
2021. okt. 7. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindkettővel egyszerre kormányzok, de amikor egyenes az út, akkor bal kézzel
2021. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem már annyira rutin, hogy gőzöm nincs. Talán egyszerre a kettővel.
2021. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Így jobban belegondolva, ha mindkét kezem a kormányon van, akkor attól függ, melyik irányba szeretnék kanyarodni. Balra kanyarodásnál jobb kézzel fejtek ki nagyobb erőt, jobbra kanyarodásnál bal kézzel. Ha váltani kell, vagy valamit csinálok vezetés közben (vakarom a tökömet, sms-ezek, programozok, beintek a másik sofőrnek stb.), akkor mindig a balkezemet hagyom a kormányon és azzal irányítok.
2021. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkét kezemet használom, de a jobb a fő. Ha a bal kezemet el kéne vennem, az nem okozna akkora gondot, mint fordítva.
2021. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
4-es automata váltós autót vezetsz?
2021. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy balkezes-e az ember. Én jobbkezes vagyok és dominánsan a jobb kezemmel kormányzom. Habár... Ajánlom egyszer kipróbálásra a jó öreg szovjet teherautókat, amin még nem volt szervorásegítés. Menet közben még csak-csak, de lassan menőverezve úgy kell két kézzel tépni a kormányt izomból.
2021. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Uhh, ne is mondd #6-os!


Bár nem szovjet, hanem keletnémet, de:

Nekem volt szerencsém tavaly kipróbálni egy 1964-es B1000-es Barkas-t. Nem hogy szervo nem volt benne, de még biztonsági öv, és tolatólámpa sem. :D


Ráadásul az első évjárat, amikor a kormányváltót normál sebességváltóra cserélték.

És azok az idióta mérnökök képesek voltak úgy ítélni, hogy jó helyen lesz az a kar a hátsó tengely mögött fél méterrel :'D

2021. okt. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7. Hülyeséget ne írj.

Mert a váltókar melletted volt, a hátsó tengely meg több mint másfél méterrel hátrább volt.

2021. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik kezemmel és hol fogom. Mindig azt és úgy csinálja az autó, ahogy elképzelem.
2021. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kézi váltós a kocsim szóval nincs sok valasztásom a bal a kormányzókezem :)

A jobbat csak kb pihentetem a kormányon városban, autópályán neg országúton fogom meg két kézzel, mert bármikor jöhet egy impotens aki leszorít, és azt 1 kézzel nem biztos, hogy megfogom.

2021. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!