Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek Szolnokon melyik...

Szerintetek Szolnokon melyik áruházban végzik a legprecízebb munkát számítógép összeszerelés terén?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az ár nem lényeg.


Az egyik munkatársam a Komplex Computers Kft-t ajánlotta ,de nem ismerem a boltot.


Én a Win Investor felé hajlok , de vegyes véleményeket hallok róla.


A HEXXACOMPUTERnek nagyon jók az értékelései googlen.


Valami másik bolt ami szerintetek jobb a fentebb említetteknél ? Vagy ha nem ezek közül melyiket ajánlanátok ?


Dilemma van a kérdés adott.



#PC #számítógép #bolt #kocka #Szolnok #összeszerelés #HEXXACOMPUTER #Komplex Computers #Win Investor
2018. jún. 3. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Rakd össze magadnak :D


Először én is féltem tőle, de amikor rájöttem hogy ez nem is olyan nehéz, amit meg nem tudtam kilogikázni ott volt a youtube. Tök egyedül raktam össze az első gépemet.


Ha mégsem akarod, akkor én a HEXXACOMPUTER-ről hallottam már jót, a többiről nem hallottam semmit.

2018. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !


Ezzel a rakd össze magadnak dologgal csak az a baj ,hogy nem akarok ok egy gtx 1080-nnal meg egy i7-ttel gyakorolni, szerintem érthető módon. :D

2018. jún. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!