Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán így átmegy az...

Műszaki vizsgán így átmegy az auto?

Figyelt kérdés

Jobb elso ajtórol ( utas oldali)

Kívülröl letört a kilincs kívülről nem lehet kinyitni csak belülröl.


2021. okt. 3. 14:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem automata az zár egyesével belülről kell egy kis kallantyút kihúznom és úgy lehet csak kívülről kinyitni
2021. okt. 4. 10:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdés,hogy a műszaki vizsgán így átmegy-e az autó?A válasz,az az,hogy rendes vizsgán biztosan,nem.Azonban,ha a szerelődnek van ismerettsége,akkor lehet,de akkor is vissza kell valahogy szerelni a kilincset,mert lefényképezik a nyitott ajtókat.Mindegyiket.Én is érdeklődtem.A Mozaik és a szakszervizek esetében,nem kérdés.Az Autóklub újpesti állomásán pedig már a kérdést sértőnek tartották.Ugyanis,minden ajtót kinyitnak kívülről és úgy fényképezik le. Hú,barátom,ötös,mi történt,hogy 23 óra alatt sem válaszolt a vizsgabiztos ismerősöd?? Legalábbis,nem véltem felfedezni,hogy hú barátom,hármas,bizony,igazad volt.Legfőképpen persze a kérdezőtől sűrűn elnézést kérni,hogy félrevezetted!Ez persze a többi böszmére is vonatkozik,akik szerint egy ilyen hibával átmegy egy autó a vizsgán. Jó,azok kivételek,akik a vett vizsgára gondoltak.Én a legálisról írtam. Hármas vagyok.
2021. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Továbbra is,hármas vagyok.Az,hogy egy balesetnél,olyan is lehet,hogy,ha kell "meghámozzák" az autót.Igen,a tűzoltók. Normál esetben,bizony,ha balesetet látunk és segítünk,elsőre kívülről próbáljuk nyitni az ajtókat.Amikor nem megy,akkor jöhet az üveg betörése,például,a saját emelőnkkel.Továbbra is tartom,hogy emberélet múlhat rajta.
2021. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyolcas!Nem a vizsgabiztos kollégádat kell megkérdezni! Önmagadtól is tudnod kellene,hogy a vizsga,azért vizsga,mert megvizsgálják az autó!Egyébként,mi történt,hogy több nap alatt sem válaszolt??? Vagy válaszolt,és mindenfélének elhordott,hogy miért adsz nyilvánvalóan hamis választ,nagy nyilvánosság előtt? Ez persze a többiekre is vonatkozik,bár lehet,hogy csak froclizás.A kérdezőnek is tudnia KELL,hogy nyilvánvalóan,nem vizsgázik így le egy autó.Egyébként,ide írunk.Beszéd,élőszóban van.Igen,ez a legkevésbé fontos,de azért mégis.
2021. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyolcas!Mennyi idő még,hogy a vizsgabiztos ismerősöd válaszoljon??? Amennyiben meg válaszolt,akkor azt is írd ide,hogy ilyen-olyan okból,tévedtem!!! Ez a sunyiskodás azért,most már felháborító!!!!!!!
2021. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!