Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán így átmegy az...

Műszaki vizsgán így átmegy az auto?

Figyelt kérdés

Jobb elso ajtórol ( utas oldali)

Kívülröl letört a kilincs kívülről nem lehet kinyitni csak belülröl.


2021. okt. 3. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ettől még sztem át
2021. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Műszaki szempontból jelentéktelen hiba.
2021. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem,mert baleset esetén,nem tudják kinyitni,így emberélet múlhat rajta. Pillanatragasztóval vissza kell ragasztani,hogy úgy nézzen ki,mintha.Ekkor sem lehet nyitni,de legalább úgy néz ki mintha.
2021. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Át.

Műszaki vizsgán nem ellenőrzik a kilincseket, zárakat. Ez nem veszélyezteti a biztonságos közlekedést. Legfeljebb szólnak, hogy minél előbb csináltasd meg.

2021. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hú barátom, hát még akkor ha megtudod, hogy kb. 15 éve az autók önmaguktól bezárják az ajtókat, amikor az autó elindul és így kívülről soha nem nyitható egy autó sem... :) De azért beszélj csak hülyeségeket.
2021. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Nem,mert baleset esetén,nem tudják kinyitni,így emberélet múlhat rajta."


Balesetenél nem fognak ezzel szórakozni. Simán betörik az üveget, vagy levágják az autó tetejét is akár, ha kell. Simán lehet hogy egy ütközésnél úgy sérül az ajtó, hogy nem nyitható, mégis megoldják.

2021. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ötös!Hú barátom,hát még akkor ,ha megtudod,hogy ez nincs így!De azért írj csak hülyeségeket,de lehetőleg,ne ide! 15 éves autóm van.Egyébként,egy még régebbi autó,a Mozaik-ban,ilyen hibával, bizony nem megy át a vizsgán!
2021. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

#7 Azt mondtam kb. 15 éve és nem is egyik pillanatról a másikra került ez bele minden autóba. Attól mert a tiéd még éppen nem ilyen attól még úgy van ahogy mondtam, menet közben kapcsol a zár és nem lehet kívülről kinyitni.


Arról meg hogy neked igazad van-e, ma utána járok. Egyik kollégámnak megvan a vizsgabiztosi engedélye és dolgozott is pár évet vizsgabiztosként, neki jobban hiszek, mint neked.

2021. okt. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az automata ajtózárás szerintem nem feltétlenül csak évjárat függő. A ma 17 éves Astrámban is volt ilyen lehetőség. De szerencsére opcionálisan ki-bekapcsolható a funkció. Mikor hozzám került nem volt aktiválva. Kíváncsiságból kipróbáltam, aktiváltam a funkciót. Engem baromira idegesített bizonyos sebesség fölött a zár klattyanása. Két nap után ki is kapcsoltam. Szerencsére nem Chicagoban lakom. Soha nem féltem, hogy kirángatnak az autómból. De ha olyan környéken járnék, egy gombnyomás a központi záron, és már be is vagyok zárkózva.

Most egy 2018-as autóm van, amit újonnan rendeltem. Ez sem zár le. Legalábbis gyári alapbeállítások szerint. Mivel nem hiányzik, nem is néztem utána, hogy amúgy a menüben valahogy be lehet-e állítani ezt a funkciót.

2021. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na azért álljunk meg, az automata zár nem azért létezik, mert szar helyen laksz és kirángatnak az autóból. Persze az ellen is hasznos, de nem ezért létezik. Azért létezik, mert egy baleset alkalmával az ajtók kinyílhatnak ahogy gyűrődik a kasztni és így meggyengül szerkezetileg. Például egy fejre fordulás esetén plusz tartást ad a zárt ajtó.
2021. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!