Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 miért nem indul ködlámp...

Golf 5 miért nem indul ködlámpa nélkül?

Figyelt kérdés

Ma mikor indítani akartam, a következő üzenet fogadott a műszerfalon : "Check right fog light!" és a motor sem indult, pedig percekig próbáltam indítózni. (olyan, mint mikor egy chip nélküli pótkulccsal inditanám)

Fényszórókat ellenőriztem, és valóban a jobb oldali ködlámpa nem világított. Kicseréltem az izzót, és egycsapásra a motor is beindult utána.


Ez normális jelenség, hogy egy piti izzó miatt a rendszer letiltja az egész motort?



2021. szept. 17. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tudom , de egy rossz égő miatt furcsa lenne ha letiltana.

Valami más baj lehetett ott.

2021. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti nem normális. Nézesd meg szakival.
2021. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annó F astránál volt hasonló jelenségben részem, miután felszereltem a vonóhorog mellé a villamoscsatit. Nemkem ugyan nem írt semmi hibát, de könnyű volt rájönni, mert előtte nem volt gond, a szerelés után pedig nem indult. Kiderült, hogy zárlatos volt.
2021. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Golfokban audiban valszeg így van.

Nem nagyon láttam még ezeket ködlámpa nélkül közlekedni. Eddig azt hittem, csak valami divat-hóbort.

2021. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyenről, de hát jó tudni...passatom volt már, annak nem voltak ilyen gondjai, gondolom a tiéd újabb típus lehet.
2021. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sem a golf sem a passat, nem tilt le egy izzó miatt. A kerdés úgy kamu ahogy van.
2021. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm golfjanak, lefagyott szelvedője miatt, jaro motornal behuzta a kezit a kocsi es nem moccant semerre nem lehetett vele megmozdulni.
2021. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gondolom az előző tulaj nappali menetfénynek akarta megbabrálni a ködfényszórót és nem sikerült mivel nem az a rendeltetése...

ezzel a drl-lel úgy meghülyítették a népet hogy már mindenki ezt a baromságot akarja mert trendi lett ahelyett hogy fényes nappal nem kellene bekapcsolni semmit és ez az őrület sem lenne...

2021. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!