Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni egy 9 éves...

Megéri megvenni egy 9 éves Renault Thalia-t 600. 000 Ft-ért? Írom a paramétereit!

Figyelt kérdés
Kedves autókhoz értő pasik /és csajszik/! Segítsetek! Két gyerkőcömet egyedül nevelem, KELL a verda, de csak erre telik... Nem nagyon vagyok jártas ezen a téren... Szóval az adatok: metál szürke, egy év műszakival, 130.000 Km-tert futott, állítólag kitűnő állapotú, 9 éves, 599.900 Ft.
2010. aug. 31. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én gyanúsan olcsónak találom...
2010. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a legmegbízhatóbb autó, ha belevágsz nézesd át alaposan egy renault szervízben, ők ismerik a tipus hibákat és talán el is árulják, és nem lenne hátrány, ha lenne szervízkönyve.

Azt nem írtad milyen motorral szerelt, gondolom 1.4 8 szelepes.

Olvasgasd át a népítéleteket, vannak negatívak bőven, de összességében nem rosszabb a vélemény erről a kocsiról, mint a többi hasonlóról.

A nagybátyámnak van thaliája, igaz ez 2004-es,de eddig ezek a gondok voltak vele:

(Annyit előre, hogy nála kíméletesebben nem lehet autót használni, nagyon vigyáz rá)

- 30000km-nél cserélni kellett a vízpumpát

- a szélvédő keret gumival 3szor volt szervízben,mert lobogott utána, de a végső megoldás az itthoni ragasztás lett

-a belső küszöb borító műanyag bolhái előszeretettel törnek, utána zörög

-a csomagtér ajtónál a központzár vezetéke szinte évente eltörött, hülye helyen volt elhúzva gyárilag és nagyon rideg anyagból volt

-én 190cm vagyok, 150 km után ki kell szálnom, mert kényelmetlen az első ülés is

Végülis a vízpumpán kívül nem volt nagy baja, elég nagy csomagtartója van, de magasan van a nyílás,lehet emelgetni.

Fontos hogy átnézesd mielőtt megveszed, sokat lehet bukni egy bontó szökevénnyel.

2010. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha megnéznéd/nézetnéd a szervizkönyvet (ha van egyáltalán), mert én is gyanúsan olcsónak találom. A legjobb, ha elviszel egy autószerelő ismerősödet (feltéve, ha van) és Ő pár próbakör után egyből megmondja, hogy érdemes-e megvenned.
2010. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen az áron azért már lehet találni ilyen kocsikat.

[link]

2010. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen autónk van, én imádom! És kb. 9 év után tényleg kb. ennyit érhet. A két gyerek pedig simán elfér hátul
2010. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

130 000-ret futott, hiszi a piszi. Nekem 3 év alatt volt 90 000.

És amúgy se vegyél franciát. Se olaszt. Vegyél németet vagy japánt. Amúgy a kocsi ezek közül az egyik:

[link]

[link]

2010. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

130.000 9 év alatt? Hmm... Gyanús, de ha van szervizkönyv, talán.

Bár én értelmesebb autót keresnék. Ennyiért lehet kapni német autót is. Klímára pedig nem sajnálnám a pénzt, jól jön az 36 fokban.

2010. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hirtelenjében néhány:

[link]

[link]

2010. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettek a válaszok!!! Még gondolkodom, bár lehet, hogy a hétvégén megnézem, természetesen egy szerelő ismerőssel... Köszike mégegyszer!!!
2010. szept. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!