Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó ideiglenes kivonás, vagy...

Autó ideiglenes kivonás, vagy eladás inkább?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi, 22 éves Corollám, amit most egyetem miatt nagyon nem használnék. Nagyapámtól kaptam, nem szívesen kótyavetyélem el, de tény, hogy a sok állás nem fog jött tenni neki, a téli hónapokra minimum kivonatnám, garázsban tárolva. Kicsit bizonytalan vagyok, bár szülői segítség adott, kivonatni se feltétlen kellene, de ezért nem szívesen fogadnék el anyuéktól pénzt.
2021. szept. 10. 21:46
 1/2 Barnabas333 ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Ha úgy tervezed és érzed, hogy 1-2év után költesz majd rá és sokat fogod még hasznalni vonasd ki és tartsd meg. De ha bizonytalan vagy ebben, inkább ad el szerintem.
2021. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy ha nedvesedő falú garázsban tárolod, szerelj be az ajtóba pár kis ventillátort a légcsere miatt. Ne egy szaunában dunsztold az autót.

Én télire szoktam eltenni az autót, amíg mínuszok vagy sózás van. Nagyon nedves volt a garázs, az ajtó becsukása után 15 perccel már 100%-ot jelzett a páratartalommérő még nyáron is. Került 6db kis 8 centis PC ventillátor az ajtóba, és résre nyitva van az ablak. Nyáron 30% körülre lement, de most is tud 70 lenni simán. Előtte egy kartondoboz rendesen megpuhult bent a levegőn, most semmi ilyesmi. Levegő is kellemesebb, nem nyirkos, semmi pinceszag. Villanyban évi 4 ezer forint plusz költséget jelent.

2021. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!