Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hankook vagy BF Goodrich...

Hankook vagy BF Goodrich téligumit érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Vagy van esetleg még Semperit... Az volt nekünk régen, de a másik kettőről azt mondják, hogy jobb. Én meg nem értek hozzá.:S


Személyautóra lesz.


2010. aug. 30. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt még tapasztalatom a fenti kettővel.

Semperitem nekem is volt, nem volt rossz.

Most Continental ContiWinterContactot használok, ráadásul BMW-n, ami ugye nemgyenge, és hátsókerékhajtású.

Soha nem csúsztam meg vele, nagyon jó gumi.

Csak az ára húzós, de ha van rá, akkor oké.

Én nem újonnan vettem, hanem ismerőstől, aki megvette, 10 kilométert ment vele, de aztán eladta az autót, amire való volt az, és így nemtudta mire használni.

Így megvettem tőle kedvezményes áron, felnivel, és még a kis tüskék is rajta voltak, tök új volt :D

2010. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Téligumi szezonja előtt forgass át egy kis Autobild újságot és megtudod a német teszteken mi felelt meg és mi az ami igazából semmire sem való és mégis téliguminak hívják. Nem hülyeségből csinálják ezeket a teszteket.Én pl. Michelin alpin A3-at használok 3 éve télen és totál + vagyok vele elégedve.

Ami még talán a lényeg,hogy a 3 évvel ezelőtti minta magassága és a mostani között alig van némi különbség kopottság szempontja szerint.

Sztem ez sem egy utolsó rossz kritériun.

A Legújabb Fuldákról is szerelő ismerőseim elmondásuk alapján hajlamosak a szálszakadásra ami nem egy nagy "pozitívum" pláne egy téliguminál.

2010. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!