Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki most kezdi el a tanfolyamo...

Aki most kezdi el a tanfolyamot a jogsi megszerzéséhez, nincsenek benne félelmek?

Figyelt kérdés

HOgy én kezdőként igyekszem mindent betartani és az a tapasztalatom, hogy a rutinosak meg egyre kevésbé, pl. nuku index, gyorshajtás, jobbkezesekre nem figyelnek...


Meg attól is para van, hogy fogom tudni-e az elméletet a gyakorlatban is alkalmazni...szóval, hogy megyek majd a T betűs kocsiban, és toporgok, mert figyelem a táblákat, és nem tudom, hogy mások figyelnek-e arra, hogy T betűs vagyok...és hogy nem szoptam magamba a tudást még babaként és hogy muszáj vhogy megtanulnom és nem azért bénázok, mert az vagyok, hanem csak mert még TAnulom!!!!


Lesz tolerancia???


2010. aug. 30. 23:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a bíztató válaszokat!

Két kisgyerek mellett állok neki, mert kaptam egy kocsit és jó lesz kimozdulni majd. Azért van bennem több félsz a kelleténél, mert rájuk is kell vigyáznom magamon és másokon kívül.

Szerintem joggal lehet elvárni, hogy egy minimális tolerancia legyen, nem véletlenül tesszük ki a Tanulóvezető táblát, vagyis a nagyhatalmasTbetűt...ugyebár.

De sokan itt akik írtatok, köszönöm, hogy jó irányba terelitek a gondolataimat.

Egyik kedves válaszolónak pedig üzenem, hogy mindenkinek arra van ideje, amire szán és egyáltalán nem unatkozom. Imádom az Életemet úgy, ahogy van és arra szánok időt, amire jónak látom.

Üdv mindenkinek!

2010. aug. 31. 13:47
 12/14 A kérdező kommentje:
És ahogy elnézem, Te kedves utolsó válaszoló, a helyesírás megtanulására nem fordítottál kellő időt. Sosem késő pótolni...:-D
2010. aug. 31. 13:48
 13/14 anonim válasza:
Szia! Én most tanulok vezetni a városban, már nincs sok órám hátra, és én eddig azt tapasztaltam, hogy toleránsak a Tanulóvezetőkkel. Engem besoroláskor beengedtek, sávváltáskor is. Néha előfordult, hogy lefulladtam elindulásnál, de mögöttem elnézőek voltak, megvárták míg elindulok, nem dudáltak (leszámítva egy alkalmat). Szóval ne izgulj, nem lesz az olyan vészes :)
2010. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál.
2010. aug. 31. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!