Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki most kezdi el a tanfolyamo...

Aki most kezdi el a tanfolyamot a jogsi megszerzéséhez, nincsenek benne félelmek?

Figyelt kérdés

HOgy én kezdőként igyekszem mindent betartani és az a tapasztalatom, hogy a rutinosak meg egyre kevésbé, pl. nuku index, gyorshajtás, jobbkezesekre nem figyelnek...


Meg attól is para van, hogy fogom tudni-e az elméletet a gyakorlatban is alkalmazni...szóval, hogy megyek majd a T betűs kocsiban, és toporgok, mert figyelem a táblákat, és nem tudom, hogy mások figyelnek-e arra, hogy T betűs vagyok...és hogy nem szoptam magamba a tudást még babaként és hogy muszáj vhogy megtanulnom és nem azért bénázok, mert az vagyok, hanem csak mert még TAnulom!!!!


Lesz tolerancia???


2010. aug. 30. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb vigyázz, hogy ne cserél össze a P-t a K-val. XD
2010. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

HÖHÖ majom...

Kapok rendes választ, annak örülni fogok...

Talán akad még vki, aki nem azért akar vezetni, hogy száguldozzon és másokat leugasson...

2010. aug. 30. 23:30
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
nézd, én 2 hónapja kaptam meg a jogsim, 3 hete van kocsim, de elég frissen élnek még bennem a tanulókocsis élmények, így 1-2 dolgot tanácsolok neked: toleranciát az emberek részéről ne nagyon várj, utálják a tanulókat, nem engednek ki sokszor ha terelés van pl., vagy ha sávot akarsz váltani direkt nem enged be h ne "tötyörögjön" előtte a tanuló...a parkolgatás forgalmas részen maga a rémálom eleinte, főleg ha bizonytalan vagy. lesz pár alkalom mikor majdnem sírva szállsz ki a kocsiból mert negtív élményeid lesznek, de lesz olyan mikor meg fel leszel dobódva mert vmi sikerült. de hidd el megéri megtanulni vezetni, óriási élmény, hatalmas szabadságot ad ha kocsival közlekedhetsz! forgalmi vizsgán ált. senki se megy át elsőre, csak aki fizet! ha biztosra akarsz menni majd, tedd te is azt! sok sikert:)
2010. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez h*lyeség, h nem megy át senki elsőre. Én is simán átmentem, még csak pótórát sem vettem egyet sem. Nem nagy kunszt a vezetés. Am ne mástól várj segítséget, azért, mert tanulóvezető vagy! Másnak mért kéne figyelni azt, h te tanuló vagy? senkit sem érdekel, max előzgetnek, mert nem bírják a tötyörgést! de ez téged ne zavarjon és ne mástól várj megoldást!!! 17/L
2010. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első te nem tudsz olvasni???

Te nyelveden.: Nem szopta ki a tudást a csöcsbül. Nem szoKta , hanem szoPta. ///idiot analfabéta///


Én is most kezdem autóra a jogsit. Épp ma. De nekem már van rutinom a forgalomba , ugyanis megvan A1-re a jogsim. És elég sokat vezettem. Főleg az a szuper h. viszonylag nagyvárosba vizsgáztam (szegeden) így ha motorral nem féltem autóval sem fogok :) Sok sikert ! :)

17/F

2010. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne rágd vele magad, mert felesleges. Vezetsz majd kb. 6-7 hónapot és te is elfelejted a tanuló/nagypapis vezetést. Rájössz erre-arra és egyre dinamikusabban fogsz vezetni, elkövetsz mjad 1-2 szabálytalanságot, meg lesz az első gyorshajtásod. Kívűlállóként beszokott sz@rni az ember az ilyesmitől, de mikor benne vagy a sűrűjében, akkor már teljesen más.:) Jó tanulást és balesetmentes vezetést!
2010. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8 órám van még hátra forgalomból és bár én nem olyan hű de nagy városban tanulok, de nekem is voltak incidenseim... Tegnap például leterelték a forgalmat a pályáról mert megint valami gebasz volt és mozdulni sem lehetett a városban vagy 10-15 perc volt mire megtettem azt az 500 métert, hogy ki tudjak jutni a városból... Egy kamionos sietett volna és hát hiába haladunk lépésben azért tartottam némi távolságot, hogy ha az előttem levő hátra gurul, akkor legyen helye. Ezt meglátta a kamionos és be akart jönni én meg nem engedtem... rohadjon meg én is kivártam a sorom... nem engedtem be... Ő kikelt magából én meg halálosan nyugodtan mentem tovább... a köv. lehetőségnél megint megpróbálta.. szintén nem járt sikerrel xD Én azt veszem észre, hogy engem általában beengednek, ha sávot akarok váltani és ha esetleg gyorsabban akarnak menni, akkor megelőznek....
2010. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy lehet, hogy engem azért tolerálnak, mert hamar fel tudom venni a közlekedés ritmusát... nem tart órákig elindulni és a legtöbb dologra figyelek. A sebességhatárok 10%-os átlépéséért pedig még nem ölnek
2010. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a helyett hogy tanulnád a kressz van időd ijenekre hogy idétlen kérdésekkel bombázd a nagyvilágot? nehéz az élet ugye gyermekem! unatkozol mi? ha igy indulsz neki vagyis tudat alatt elkiabálod akkor 98% hogy megbuksz!
2010. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jah még annyi hogy nem lehet megtanulni a vezetésre születni kell!
2010. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!