Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg az első forgalmi...

Tényleg az első forgalmi vizsga amolyan próbavizsga?

Figyelt kérdés
A legtöbb vizsgázó nem megy át elsőre ezért mondják ezt, még ha jól is vizsgázik kitalálnak valamit vagy csak a pénzre mennek nem tudom. De már kb luxusnak számít a jogsi, 1 vezetési óra 5400 Ft ami kész rablás főleg hogy a 30 óra közel sem elég
2021. szept. 6. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2021. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ugyanolyan vizsga, mint a többi. Sok embert ismerek, aki átment elsőre.
2021. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Igen , baromira nehéz dolog a 40x begyakorolt jobbkezeseken, meg az orrvérzésig ismert 1 irányú utcákon vizsgázni


A vizsgakövetelmény gyakorlatilag nulla


162k Ft ha szerinted sok azért hogy egy életreszólóan megtanulj vezetni, akkor sok dolgot nem értesz még a világban


Mondjuk ha tudod mennyibe kerül egy óra akkor lehet érdemes előtte összegyűjteni a pénzt rá , aztán elkezdeni

2021. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én, meg minden ismerösöm 30 óra után az elsö vizsgán átmentünk, szóval egyértelmüen nem igaz, amit állítasz.
2021. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Csak néhány olyan ismerősről tudok aki többször futott neki. Sokaknak sikerül elsőre
2021. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évvel ezelőtt egyszer buktam, de igaza volt a vizsgabiztosnak, tényleg hibáztam. Akkoriban sokkal rossazbb volt egyébként a helyzet, majdnem mindenki fizetett a vizsgán. Manapság ismerősök gyerekei vizsgáznak, simán átmegy elsőre aki tud vezetni.
2021. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3 jogsit szereztem, mindegyik forgalmi elsőre megvolt.
2021. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, át lehet menni elsőre is
2021. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 48. órán vizsgáztam és sikerült elsőre. Vezetni meg majd a forgalomban tanulsz meg egyedül...
2021. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4 jogsit csináltam eddig (AM, A1, B, C) minden meg lett elsőre🤷‍♂️ A vizsgán azt várják el hogy biztonságosan részt tudj venni a forgalomban, nem kérnek semmivel sem többet, mint amit az órákon gyakoroltatok.

Bírom amikor azzal jönnek hogy valami apróság miatt buktak meg... Általában az az apróság volt az utolsó csepp a pohárban, az azelőtti sok kis apró hibával együtt eredményezték azt, hogy a vizsgabiztos úgy látta hogy még nem alkalmas arra, hogy önállóan részt vegyen a közlekedésben.

18/f

2021. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!